|
poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!! |
| Autor |
Wiadomość |
luke.d

Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sie 2012 Posty: 187 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-10-13, 02:09
|
|
|
Drzwiami przytrzaśnij |
|
|
|
 |
luke.d

Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sie 2012 Posty: 187 Skąd: Katowice
|
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2013-10-13, 10:44
|
|
|
| pomogło ? |
|
|
|
 |
Kieran

Motocykl: GSX-R 600 L0
Imię: Paweł
Wiek: 36 Dołączył: 20 Lip 2011 Posty: 66 Skąd: Łaziska
|
Wysłany: 2013-10-13, 11:52
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Doszło do penetracji? |
Rafał ales ty bezposredni |
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2013-12-30, 04:35
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | | Doszło do penetracji? |
Nie .
....jak zdjąłem kask dała w długą ... |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-12-30, 15:24 Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!
|
|
|
| kesi28 napisał/a: | Poszukuje motocyklisty na BMW o przenikliwym spojrzeniu który w dniu 08.10.2013 ok godz 17.20 wybierał sie posmigac na Pyrzowice i do restauracji SUBWAY ...miło będzie jak sie odezwiesz pozdrawiam koleżanka ze stacji z Rozdzieńskiego !! |
Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW. |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2013-12-30, 17:44
|
|
|
| E brosik widze ze masz monopol na dupcenie:D |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2013-12-30, 23:16 Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!
|
|
|
| Kapitan Bomba napisał/a: | | Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW. |
A coś Ty k...a dermatolog ? |
_________________
Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu. |
|
|
|
 |
sagittarius

Motocykl: MS 1900
Imię: Edi
Wiek: 53 Dołączył: 18 Sie 2013 Posty: 152 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2013-12-31, 10:41
|
|
|
Kapitan Bomba, ale tu chodziło o te BMW a nie o.... 6 hahahahahaha |
_________________ Smoczyca!!!
 |
|
|
|
 |
SKURA

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 648 Skąd: D-G
|
Wysłany: 2013-12-31, 11:01
|
|
|
| ale brosik łaczy przyjemne z porzytecznym:D |
_________________ Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2014-01-04, 01:41 Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | Kapitan Bomba napisał/a: | | Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW. |
A coś Ty k...a dermatolog ? |
Tokarz kurwa. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|