Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!
Autor Wiadomość
luke.d 


Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 187
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-13, 02:00   

skończcie bo już mi sterczy :D
_________________
http://www.youtube.com/user/lukemotopov

https://www.facebook.com/luke.moto.pov
 
 
Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-13, 02:09   

Drzwiami przytrzaśnij :D
 
 
luke.d 


Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 187
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-10-13, 02:52   

ała :P
_________________
http://www.youtube.com/user/lukemotopov

https://www.facebook.com/luke.moto.pov
 
 
mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 2367
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-13, 10:44   

pomogło ?
Profil Facebook
 
 
 
Kieran 


Motocykl: GSX-R 600 L0
Imię: Paweł
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 66
Skąd: Łaziska
Wysłany: 2013-10-13, 11:52   

Abaddon napisał/a:
Doszło do penetracji?


Rafał ales ty bezposredni ;o :D
 
 
 
giemul 


Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52
Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 677
Skąd: ze fsi
  Wysłany: 2013-12-30, 04:35   

Abaddon napisał/a:
Doszło do penetracji?


Nie .


....jak zdjąłem kask dała w długą ...
_________________


Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2013-12-30, 15:24   Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!

kesi28 napisał/a:
Poszukuje motocyklisty na BMW o przenikliwym spojrzeniu który w dniu 08.10.2013 ok godz 17.20 wybierał sie posmigac na Pyrzowice i do restauracji SUBWAY ...miło będzie jak sie odezwiesz pozdrawiam koleżanka ze stacji z Rozdzieńskiego !! !! ;)



Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW.
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2013-12-30, 17:44   

E brosik widze ze masz monopol na dupcenie:D
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2013-12-30, 23:16   Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!

Kapitan Bomba napisał/a:
Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW.

A coś Ty k...a dermatolog ?
_________________


Najlepszą drogą do nawrócenia jest mało uczęszczana droga o szerokości większej niż promień skrętu.
 
 
sagittarius 


Motocykl: MS 1900
Imię: Edi
Wiek: 53
Dołączył: 18 Sie 2013
Posty: 152
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2013-12-31, 10:41   

Kapitan Bomba, ale tu chodziło o te BMW a nie o.... 6 :D hahahahahaha
_________________
Smoczyca!!! :)
 
 
SKURA 


Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wiek: 40
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 648
Skąd: D-G
Wysłany: 2013-12-31, 11:01   

ale brosik łaczy przyjemne z porzytecznym:D
_________________
Facebok-AJS Dabrowa gornicza
REGULACJE ZAWORÓW,REGULACJE GAŻNIKÓW,SYNCHRONIZACJA GAZNIKOW,WYMIANA PLYNÓW,FILTRÓW,
Oraz inne rzeczy serwisowe.....ZAPRASZAM
 
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2014-01-04, 01:41   Re: poszukuję motocykliste o przenikliwym spojrzeniu!!!

prezesartur napisał/a:
Kapitan Bomba napisał/a:
Jak Cię swędzi to pisz do mnie na PW.

A coś Ty k...a dermatolog ?



Tokarz kurwa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/