|
Niereagujące czujniki świateł skrzyżowania na Motocykl |
| Autor |
Wiadomość |
Dariusz

Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49 Dołączył: 20 Lis 2010 Posty: 126 Skąd: SK / SI
|
Wysłany: 2013-10-26, 23:38
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | co dobre?? Jesli by bylo inaczej to bym juz mial nie raz i dwa problem a tyle razy w sosnowcu smigam Na czerwonym gdzie kamery i spokoj |
chcesz oddać prawko i wypłacić kilkaset zł to podjedź do Siemianowic a się przekonasz a śmiem twierdzić że nie tylko w Siemianowicach tak jest |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Urszula

Motocykl: suzuki gs500u
Imię: Urszula
Dołączyła: 14 Wrz 2013 Posty: 30 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2013-10-27, 20:58
|
|
|
| W mojej wsi Częstochowa jest połowe swiateł na czujniki ale kamery tylko na paru skrzyżowaniach więc nie jest żle. A że w Polsce sa czujniki tylko(prawie) na dwie osie to jest skandal. |
_________________
 |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
TNT [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-10-28, 18:00
|
|
|
| Dariusz napisał/a: | | Michal87sc napisał/a: | | co dobre?? Jesli by bylo inaczej to bym juz mial nie raz i dwa problem a tyle razy w sosnowcu smigam Na czerwonym gdzie kamery i spokoj |
chcesz oddać prawko i wypłacić kilkaset zł to podjedź do Siemianowic a się przekonasz a śmiem twierdzić że nie tylko w Siemianowicach tak jest |
żeby je oddać to trzeba je najpierw mieć |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-10-31, 00:17
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | co dobre?? Jesli by bylo inaczej to bym juz mial nie raz i dwa problem a tyle razy w sosnowcu smigam Na czerwonym gdzie kamery i spokoj |
Mój ty diabełku drogowy ;* |
|
|
|
 |
Mihu

Motocykl: CBR 1100XX,GSX 1300R
Imię: Michał
Wiek: 43 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 60 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-11-02, 09:53
|
|
|
| w Mysłowicach na światłach na dole Mikołowskiej czujniki tak samo nie reagują na moto :/ |
_________________ Punto HGT , Bravo 1.9 M-J,
Trabant 601 S ,
Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM,Alfa 166 2.4 JTyDy
Honda CBR1100XX, VW Polo1.0 84'
it must be a passion... |
|
|
|
 |
yonkyu

Motocykl: xj600
Imię: Rafał
Wiek: 51 Dołączył: 07 Cze 2012 Posty: 10 Skąd: Silesia
|
Wysłany: 2014-02-21, 21:20
|
|
|
odgrzewam "kotleta" bom świeżak - a temat aktualny...
ul. Chorzowska (zjazd koło cmentarza w kierunku Łagiewnik)
ul. Zabrzańska - (Bytom-Szombierki) - na co najmniej dwóch krzyżówkach (a już na bank koło tesco)
... zawsze w nocy stałem jak palant aż jakiś (najczęściej) taksiarz "uruchomi" zielone... ale cierpliwość ludzka ma swoje granice - już nie jestem "palantem" |
_________________ (...) podobno lepiej wejść komuś w drogę... niż w dupę (...) |
|
|
|
 |
Bukol14

Motocykl: Honda Magna VF 500C
Imię: Sebastian
Wiek: 40 Dołączył: 16 Lip 2013 Posty: 163 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-02-28, 15:17
|
|
|
| Na Katowickiej w stronę Chorzowa rynku zjazd w lewo na ul. Nową tak samo nie łapie stałem raz 5 min. nie wytrzymałem i pojechałem dalej |
_________________ Poczuć wiatr we włosach... |
| Ostatnio zmieniony przez Bukol14 2014-02-28, 15:18, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|