|
nie zgubil kto SVki:) |
| Autor |
Wiadomość |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-12-08, 21:33
|
|
|
| pocik napisał/a: | | co w zalaczniku |
to by byly dobre zimowe foty do kalendarza heheh akurat takich brakuje
| mg1989sos napisał/a: | ma ktoś pożyczyć busa na parę godzin ? |
pozwole sobie powturzyć to pytanie MA KOTOS BUSA POZYCZYC NA PARE GODZIN |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-12-08, 21:38
|
|
|
| śmiejecie się, że zima go zaskoczyła a ja raz prawie podobny widok ujrzałem pojechałem do roboty na koniec dniówki wychodzę i podobny suprajs. |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-12-08, 21:39
|
|
|
na stacji jak pytalem powiedzieli ze nei wiedza czyja to jest stoi dwa miesiace jakies nie ruszane nikt nic nie moze zrobic bo sprzet nie figuruje jako utracony:)
powiedzieli mi "chcesz to sie go wez":) |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-12-08, 21:47
|
|
|
| pocik napisał/a: | | "chcesz to sie go wez" |
ja go chce przygarne zadbam zopiekuje sie hehehe z reszta ma gliwickie blachy wiec porzyczcie jakiegoś dostawczaka |
|
|
|
 |
prezesartur
Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4520 Skąd: Łazy
|
Wysłany: 2010-12-08, 22:10
|
|
|
| No nie ma chłop garażu to trzyma magik tak samo będzie trzymał więc szykujcie aparaty. |
|
|
|
 |
magik [Usunięty]
|
Wysłany: 2010-12-08, 22:25
|
|
|
| prezesartur napisał/a: | | magik tak samo będzie trzymał więc szykujcie aparaty |
ale bede odsnierzał i zaleje chłodnice na zimowy hehehe
a tak seio to garaż by sie znalazł to kto busa pożyczy |
|
|
|
 |
slusar_o2

Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 433 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2010-12-08, 22:28
|
|
|
to fajnie, że nikt go jeszcze nie zwinął, a motocykle pozostawione na 5 minut pod kościołem potrafią wyparować. Pewnie policyjna podpucha |
_________________
http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/ |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-12-08, 22:37
|
|
|
przecież pod kamerami stoi:) to stacja paliw:) wiem że to dla niektórych mały problem
moge wam wklejac zdjecia co jakis tydzien:) fotoblog umierajaca svka:) |
|
|
|
 |
giemul

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52 Dołączył: 14 Lip 2010 Posty: 677 Skąd: ze fsi
|
Wysłany: 2010-12-08, 23:16
|
|
|
| kolejny co nie wierzy w niemieckie pancermaszinen . Chopok ! Jak mosz beema to możesz od razu wszystkie klucze z garażu wyciepnonć , a wacha każdej nocy sie regeneruje i co rano mosz pełny bak ! |
_________________
Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY Ale tak richtichofenfest |
|
|
|
 |
gregor

Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 309 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2010-12-09, 09:55
|
|
|
| Gośc stylizuje go na wzór tej VT |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2010-12-09, 16:17
|
|
|
SVki chyba lubią zimowe klimaty |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-12-09, 17:20
|
|
|
zimne SVki widac sa miejca na swiecie gdzie to jet normalne:) |
|
|
|
 |
tlusty

Motocykl: CB 450 N
Imię: Wojtek
Dołączył: 26 Cze 2010 Posty: 76 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2010-12-09, 17:41
|
|
|
przecie każdy prawdziwy motonita wie że skrót SV oznacza nic innego jak "snow vehicle" |
|
|
|
 |
pocik

Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 336 Skąd: SL
|
Wysłany: 2010-12-16, 22:14
|
|
|
| oglaszam wszem i wobec ze zniknela:) ktos ja przygarnal albo wlasciciel sie zlitowal |
|
|
|
 |
Robs85

Motocykl: SV650S
Imię: Robs
Wiek: 40 Dołączył: 17 Lis 2010 Posty: 276 Skąd: Czerwionka
|
Wysłany: 2010-12-16, 23:19
|
|
|
| Wydaje mi się, że właścicielowi się urlop skończył i do roboty pojechał... , albo na święta do rodziny . |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|