Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nie zgubil kto SVki:)
Autor Wiadomość
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 21:33   

pocik napisał/a:
co w zalaczniku

to by byly dobre zimowe foty do kalendarza :D heheh akurat takich brakuje :P
mg1989sos napisał/a:
ma ktoś pożyczyć busa na parę godzin ? ;)

pozwole sobie powturzyć to pytanie MA KOTOS BUSA POZYCZYC NA PARE GODZIN ??
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2010-12-08, 21:38   

śmiejecie się, że zima go zaskoczyła a ja raz prawie podobny widok ujrzałem pojechałem do roboty na koniec dniówki wychodzę i podobny suprajs.
 
 
pocik 


Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 336
Skąd: SL
Wysłany: 2010-12-08, 21:39   

na stacji jak pytalem powiedzieli ze nei wiedza czyja to jest stoi dwa miesiace jakies nie ruszane nikt nic nie moze zrobic bo sprzet nie figuruje jako utracony:)
powiedzieli mi "chcesz to sie go wez":)
 
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 21:47   

pocik napisał/a:
"chcesz to sie go wez"

ja go chce przygarne zadbam zopiekuje sie :P hehehe z reszta ma gliwickie blachy :P wiec porzyczcie jakiegoś dostawczaka :D
 
 
prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 4520
Skąd: Łazy
Wysłany: 2010-12-08, 22:10   

No nie ma chłop garażu to trzyma magik tak samo będzie trzymał więc szykujcie aparaty.
 
 
magik
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 22:25   

prezesartur napisał/a:
magik tak samo będzie trzymał więc szykujcie aparaty

ale bede odsnierzał i zaleje chłodnice na zimowy :P hehehe
a tak seio to garaż by sie znalazł :D to kto busa pożyczy ??
 
 
slusar_o2 


Motocykl: suzuki
Imię: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 433
Skąd: Ruda Śl.
Wysłany: 2010-12-08, 22:28   

to fajnie, że nikt go jeszcze nie zwinął, a motocykle pozostawione na 5 minut pod kościołem potrafią wyparować. Pewnie policyjna podpucha :P
_________________

http://www.bikepics.com/members/slusar_o2/
 
 
 
pocik 


Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 336
Skąd: SL
Wysłany: 2010-12-08, 22:37   

przecież pod kamerami stoi:) to stacja paliw:) wiem że to dla niektórych mały problem :)
moge wam wklejac zdjecia co jakis tydzien:) fotoblog umierajaca svka:)
 
 
 
giemul 


Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wiek: 52
Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 677
Skąd: ze fsi
Wysłany: 2010-12-08, 23:16   

kolejny co nie wierzy w niemieckie pancermaszinen . Chopok ! Jak mosz beema to możesz od razu wszystkie klucze z garażu wyciepnonć , a wacha każdej nocy sie regeneruje i co rano mosz pełny bak !
_________________


Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!
 
 
gregor 


Motocykl: Honda VT
Imię: Grzegorz
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 309
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-12-09, 09:55   

Gośc stylizuje go na wzór tej VT
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2010-12-09, 16:17   





SVki chyba lubią zimowe klimaty :D
 
 
pocik 


Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 336
Skąd: SL
Wysłany: 2010-12-09, 17:20   






zimne SVki widac sa miejca na swiecie gdzie to jet normalne:)
 
 
 
tlusty 


Motocykl: CB 450 N
Imię: Wojtek
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2010-12-09, 17:41   

przecie każdy prawdziwy motonita wie że skrót SV oznacza nic innego jak "snow vehicle" B)
 
 
pocik 


Motocykl: drz
Imię: adam
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 336
Skąd: SL
Wysłany: 2010-12-16, 22:14   

oglaszam wszem i wobec ze zniknela:) ktos ja przygarnal albo wlasciciel sie zlitowal
 
 
 
Robs85 


Motocykl: SV650S
Imię: Robs
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 276
Skąd: Czerwionka
Wysłany: 2010-12-16, 23:19   

Wydaje mi się, że właścicielowi się urlop skończył i do roboty pojechał... , albo na święta do rodziny .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/