|
Barterowe usługi serwisowe |
| Autor |
Wiadomość |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-06, 18:19
|
|
|
| Miał być żart ale po kilku postach i kilkunastu telefonach wprowadzę pomysł w życie na początku sezonu |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2013-04-06, 18:21
|
|
|
może handel wymienny chociaż bo bedziesz stratny |
_________________
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-06, 18:22
|
|
|
Piotrek, samochód też można podstawić? |
|
|
|
 |
T_rex
Motocykl: mam
Imię: Piotr
Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 571 Skąd: ślaskie
|
Wysłany: 2013-04-06, 19:02 Re: Barterowe usługi serwisowe
|
|
|
| Piotr Dudek napisał/a: | W związku z postępującym ogólnym zubożeniem społeczeństwa w naszym kraju doszliśmy do wniosku aby wprowadzić bezgotówkowe naprawy motocykli w naszym serwisie....
| .
Fajny żart , tyle że prawdziwy.... |
_________________ Gdy siadam na moto czuję ze spalam benzynę, w samochodzie tylko ją zużywam. |
|
|
|
 |
dawid1488
80's
Motocykl: gsr 600
Imię: Józa
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 4412 Skąd: stąd :)
|
Wysłany: 2013-04-06, 19:14
|
|
|
prosze,i z wicu zrobiła sie dyskusja |
_________________
 |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-06, 21:48
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | Piotrek, samochód też można podstawić? |
zależy jakiej marki ? |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
rafrusek

Motocykl: CB 500 S
Imię: Rafał
Wiek: 42 Dołączył: 29 Maj 2012 Posty: 83 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-09, 09:38
|
|
|
Napęd w CB pińcet mam do zrobienia, mogę w zamian zabierać wilka na spacery |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-04-09, 09:41
|
|
|
| Piotr Dudek napisał/a: | | Abaddon napisał/a: | Piotrek, samochód też można podstawić? |
zależy jakiej marki ? |
Honda Accord. |
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-09, 14:56
|
|
|
| rafrusek napisał/a: | Napęd w CB pińcet mam do zrobienia, mogę w zamian zabierać wilka na spacery |
To jest pies z rodziny motocyklistów - chodzi sam gdzie chce, robi co chce i gryzie kogo chce
pełna wolność a od wczoraj bawi się na podwórku jakimś obcym butem, sprawdzałem w środku nie ma stopy a i but nie przypomina mi nikogo znajomego.
ABADON - jak Honda to może być |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Piotr Dudek

Motocykl: CB250K0
Imię: Piotr
Wiek: 75 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 167 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-12, 18:25
|
|
|
| a ja dopiero teraz zobaczyłem post forumowego gupka |
_________________ spec. HONDA , DUCATI
503 655 706
VC-1978 MC |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2013-04-15, 03:47
|
|
|
| GŁupka. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2013-04-18, 08:24
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | lepiej byc piotruś forumowym glupkiem niz kretynem w realu |
Jak nigdy muszę sie z Tobą zgodzić. Niestety w niektórych przypadkach te dwie rzeczy idą w parze. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|