|
SUZUKI GSXR 1000 K5 a YAMAHA R1 2005 r |
| Autor |
Wiadomość |
ElectroOne
People can fly

Motocykl: GSX-R 1000 K9
Imię: Arek
Wiek: 43 Dołączył: 06 Kwi 2010 Posty: 275 Skąd: Żywiec
|
Wysłany: 2012-01-19, 20:31
|
|
|
Ja jestem spokojny. Mi rama nie pęka |
_________________ Owner of the Top Performer 600K6=>1000K7=>1000L0
 |
|
|
|
 |
Mdevil

Motocykl: Kawasaki ZX10R 2007
Imię: Mateusz
Wiek: 35 Dołączył: 02 Sty 2011 Posty: 1185 Skąd: WRM MC POLAND
|
Wysłany: 2012-01-19, 20:50
|
|
|
| jak tak patrzalem na ta r1 to w winklach nie zabardzo sie sklada;p na yt duzo filmikow jest jak kolesie glebe zaliczali |
_________________ ni |
|
|
|
 |
Burst

Motocykl: Yamaha FZ6 S2
Imię: Michał
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 202 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-01-20, 03:11
|
|
|
| Nie ma to jak oceniać prowadzenie i trakcję motocykla na podstawie filmików z YT. Litości...... |
_________________ "If everything seems under control – you are just not going fast enough." - sir Sterling Moss |
|
|
|
 |
thrillco
remember the name

Motocykl: cbr xx whitebird
Imię: Grzegorz
Wiek: 36 Dołączył: 12 Kwi 2010 Posty: 452 Skąd: SMI
|
Wysłany: 2012-01-20, 20:03
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | jak tak patrzalem na ta r1 to w winklach nie zabardzo sie sklada;p na yt duzo filmikow jest jak kolesie glebe zaliczali |
złota myśl
o Boże ( albo on juz też zwątpił), organizatorzy takich zawodów jak Fiat Yamaha Cup byli w błedzie wysyłajac R1 na tor? mogli tez ogladac wiecej filmików na yt
http://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw |
_________________ Lepiej na HONDZIE niż na wielbłądzie, bo wielbłąd turysta nie lata 300-sta. |
|
|
|
 |
grzeesiek
Motocykl: R6
Imię: Grzesiek
Wiek: 54 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 497 Skąd: Ruda Śl.
|
Wysłany: 2012-01-20, 23:07
|
|
|
| Napisz do Marcelka oni to maja filmy.Pierdoły oglądasz. |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2012-01-21, 16:48
|
|
|
| Mdevil napisał/a: | | jak tak patrzalem na ta r1 to w winklach nie zabardzo sie sklada;p na yt duzo filmikow jest jak kolesie glebe zaliczali |
Hahahahhaha o ja pierdole |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|