|
Najbrzydszy motocykl seryjny. |
| Autor |
Wiadomość |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-04-08, 00:07
|
|
|
| Brosik napisał/a: |
Patrząc na tego ścigacza dostaje skrętu trzewi.
954
|
| ralfązo napisał/a: | | faktycznie 954 jakaś taka niewydarzona jest |
żółto-czarna bije na ryj całą konkurencję w tym temacie |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
PiotRR

Motocykl: różowy
Imię: Piotr
Dołączył: 25 Kwi 2011 Posty: 421 Skąd: SI
|
Wysłany: 2012-04-08, 00:36
|
|
|
| Michal87sc napisał/a: | | Na szczęście moja jest żółto granatowa uffffffffffff |
A to całkowicie zmienia postać rzeczy |
_________________ srad- im szybciej jedziesz tym szybciej jedziesz |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
Filip

Motocykl: Yamaha R1 i Yamaha Drag Star Tuning !!!
Imię: Filip
Wiek: 48 Dołączył: 31 Paź 2011 Posty: 326 Skąd: Śląsk Koło Kopca :)
|
Wysłany: 2012-04-08, 13:40
|
|
|
No to ja też się podłączę Bimota Mantra |
|
|
|
 |
digitalpunk
Motocykl: Yamaha XJ6n 2009
Imię: Maciek
Wiek: 42 Dołączył: 24 Mar 2012 Posty: 13 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-15, 20:35
|
|
|
| A ja uważam że Fazer jest prawdziwie paskudny. To najpopularniejszy motocykl w Polsce, pewnie nie ze względu na wygląd tylko funkcjonalność. |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:01
|
|
|
| digitalpunk napisał/a: | | A ja uważam że Fazer jest prawdziwie paskudny. To najpopularniejszy motocykl w Polsce, pewnie nie ze względu na wygląd tylko funkcjonalność. |
pokaż mi zdjecię żony albo dziewczyny swojej, to ci powiem czy też jest paskudna |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:04
|
|
|
digitalpunk, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
Dziś takie cuś wlokło się za mną do Częstochowy i z powrotem... dobrze, że lusterka miałem zachlapne, więc oczy nie do końca zranione...
 |
|
|
|
 |
mg1989sos
Założyciel
Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 2367 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:06
|
|
|
| Abaddon napisał/a: | digitalpunk, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.
Dziś takie cuś wlokło się za mną do Częstochowy i z powrotem... dobrze, że lusterka miałem zachlapne, więc oczy nie do końca zranione...
Obrazek |
znając Twoje szczęście to jeszcze pewnie jakaś wydra albo inny wypłosz na nim siedział... |
|
|
|
 |
Wydra [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:07
|
|
|
| zgłaszam spam |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:08
|
|
|
Coś niesamowicie wynędzniałego i wychudzonego... nie mam pojęcia jak utrzymał się na tym mopliku |
|
|
|
 |
Cortex

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Dołączył: 18 Gru 2010 Posty: 1443 Skąd: Zabrze, Gliwice
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:09
|
|
|
ten fazer jest elegancki , mysle nad takim |
_________________ amicus certus in re incerta cernitur
 |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-04-15, 21:09
|
|
|
| Wydra napisał/a: | | zgłaszam spam |
To co- krecha?
| Cytat: | | pokaż mi zdjecię żony albo dziewczyny swojej, to ci powiem czy też jest paskudna |
|
|
|
|
 |
digitalpunk
Motocykl: Yamaha XJ6n 2009
Imię: Maciek
Wiek: 42 Dołączył: 24 Mar 2012 Posty: 13 Skąd: Czeladź
|
Wysłany: 2012-04-16, 13:42
|
|
|
Hehe nie chciałem urazić żadnego Fazerowca
Ale ludzie , gdzie wy macie oczy
Fazer - najwyraźniej coś musi być na rzeczy że aż tyle ludzi wybiera ten motocykl
Niech Bielsko przyjedzie do Czeladzi , zapraszamy. |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|