Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Zrzęda
2014-04-26, 22:08
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety
Autor Wiadomość
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-09-24, 19:05   

Kurka wodna nie dam rady. Sam z Juniorem urzęduję cały weekend.
Krzyżtopór?? Chyba W krzyż topór ;) Jak mówi stare świętokrzyskie porzekadło: "A topór Ci w krzyż dziadu...". Byłem nie raz - rodzinne okolice.
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-24, 20:54   

Zrzęda napisał/a:
Kurka wodna nie dam rady. Sam z Juniorem urzęduję cały weekend.
Krzyżtopór?? Chyba W krzyż topór ;) Jak mówi stare świętokrzyskie porzekadło: "A topór Ci w krzyż dziadu...". Byłem nie raz - rodzinne okolice.

Naprawdę Zrzęda :P

[ Dodano: 2014-09-25, 08:49 ]
Elemeledudek mosz już jakiś plan co do sobotniego wyjazdu ? Musza się w grafik wpisać :P .
A tak poważnie to wczoraj kobita mi przypomniała że bratowa urodziny robi w sobota i zastanawiam się czy zdążymy obrócić do 17 :)
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-09-25, 09:14   

Jak się będziemy uwijać a nie melepecić to się wyrobimy. Jak pamietam wycieczkę z nad jeziora Chańcza zakonczyłem koło 15.30 ale na takich wycieczkach nigdy nic nie wiadomo. W każdym razie jeśłi zakładam latanie to raczej się z nikim na godziny w ten dzień nie umawiam.
Teść kiedys żonie obiecał, że będzie koło 14tej. Pod garażami byliśmy dopiero po 16tej. Przez tydzień obiadu nie jadł ;)

[ Dodano: 2014-09-26, 00:05 ]
No to kto leci?
Startujemy o 10.00 z Shella w Sosnowcu obok salonu Mercedesa.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-09-27, 07:52   

wahalem sie do ostatniej chwili ale niestety patrzac na pogode i wiszaca nademna realna grozba tygodnia bez obiadu przekonaly mnie do rezygnacji z dzisiejszego wyjazdu :(
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-10-01, 12:25   

Co przewidują szamani na niedzielę?
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-10-01, 20:31   

Szaman godo tak , bydzie pogoda , noooooooooo chyba że niy !!
 
 
aman87 


Motocykl: Honda VFR 750
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-10-02, 09:17   

Z tego co zapowiadaja ma byc ladny weekend :)
_________________
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-10-03, 12:03   

Weekend zawsze jest ładny, bo jest weekendem.
To jak, leci ktoś w niedziele?
Będzie pogoda to Bodzentyn, będzie kiepsko to coś krótszego po okolicy (Jura itp).
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-10-03, 20:22   

Na Bodzentyn leca, a na jura niy (piżdik niy tyn) p.s ciut wczesnij by się dało np koło 9
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-10-03, 21:16   

Dziadu, nie pekaj, szutry to nic strasznego ;) :
https://www.youtube.com/watch?v=oOrXMWTzCd8

A tak serio to Zet raczej nie pojedzie więc się po tej Jurze raczej też po asfaltach w większości pokręcimy, a ewentualne szutry to takie co to się je chopperami objeżdża.

No to start z Shella w Sosnowcu obok Mercedesa jak zwykle. Co do godziny to ja bym jednak wolał 10.00, ale jak większość obstawi 9.00 to się przychylę.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 92
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2014-10-03, 21:28   

A ;o jak tak to git ,musza te asfaltowe szutry łoboczyć :D
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-03, 21:51   

Pomyślimy...
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
lob2525 

Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 25
Skąd: SPI
Wysłany: 2014-10-04, 17:28   

To o ktorej ruszamy 10? 9? 8? 7? :D
 
 
elemeledudek 


Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 1083
Skąd: Sosnowiec/Katowice
Wysłany: 2014-10-04, 18:08   

Ja głosuję za 10.00. Będzie cieplej.
_________________
www.wykrojnikus.pl
 
 
Zrzęda 
Lord Malkontent


Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-10-04, 18:09   

Ja proponuję wyruszyć o 9. Zbiórka o 8.50, 10 minut dla spóźnialskich i jadymy. Melek?
_________________
Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/