Otwarty przez: Zrzęda 2014-04-26, 22:08 |
Niedzielna rundka po okolicy-konkrety |
| Autor |
Wiadomość |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-09-24, 19:05
|
|
|
Kurka wodna nie dam rady. Sam z Juniorem urzęduję cały weekend.
Krzyżtopór?? Chyba W krzyż topór Jak mówi stare świętokrzyskie porzekadło: "A topór Ci w krzyż dziadu...". Byłem nie raz - rodzinne okolice. |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-24, 20:54
|
|
|
| Zrzęda napisał/a: | Kurka wodna nie dam rady. Sam z Juniorem urzęduję cały weekend.
Krzyżtopór?? Chyba W krzyż topór Jak mówi stare świętokrzyskie porzekadło: "A topór Ci w krzyż dziadu...". Byłem nie raz - rodzinne okolice. |
Naprawdę Zrzęda
[ Dodano: 2014-09-25, 08:49 ]
Elemeledudek mosz już jakiś plan co do sobotniego wyjazdu ? Musza się w grafik wpisać .
A tak poważnie to wczoraj kobita mi przypomniała że bratowa urodziny robi w sobota i zastanawiam się czy zdążymy obrócić do 17 |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-09-25, 09:14
|
|
|
Jak się będziemy uwijać a nie melepecić to się wyrobimy. Jak pamietam wycieczkę z nad jeziora Chańcza zakonczyłem koło 15.30 ale na takich wycieczkach nigdy nic nie wiadomo. W każdym razie jeśłi zakładam latanie to raczej się z nikim na godziny w ten dzień nie umawiam.
Teść kiedys żonie obiecał, że będzie koło 14tej. Pod garażami byliśmy dopiero po 16tej. Przez tydzień obiadu nie jadł
[ Dodano: 2014-09-26, 00:05 ]
No to kto leci?
Startujemy o 10.00 z Shella w Sosnowcu obok salonu Mercedesa. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-09-27, 07:52
|
|
|
wahalem sie do ostatniej chwili ale niestety patrzac na pogode i wiszaca nademna realna grozba tygodnia bez obiadu przekonaly mnie do rezygnacji z dzisiejszego wyjazdu |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-10-01, 12:25
|
|
|
| Co przewidują szamani na niedzielę? |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-10-01, 20:31
|
|
|
Szaman godo tak , bydzie pogoda , noooooooooo chyba że niy |
|
|
|
 |
aman87

Motocykl: Honda VFR 750
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 22 Mar 2012 Posty: 21 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2014-10-02, 09:17
|
|
|
Z tego co zapowiadaja ma byc ladny weekend |
_________________ Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale... |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-10-03, 12:03
|
|
|
Weekend zawsze jest ładny, bo jest weekendem.
To jak, leci ktoś w niedziele?
Będzie pogoda to Bodzentyn, będzie kiepsko to coś krótszego po okolicy (Jura itp). |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-10-03, 20:22
|
|
|
| Na Bodzentyn leca, a na jura niy (piżdik niy tyn) p.s ciut wczesnij by się dało np koło 9 |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-10-03, 21:16
|
|
|
Dziadu, nie pekaj, szutry to nic strasznego :
https://www.youtube.com/watch?v=oOrXMWTzCd8
A tak serio to Zet raczej nie pojedzie więc się po tej Jurze raczej też po asfaltach w większości pokręcimy, a ewentualne szutry to takie co to się je chopperami objeżdża.
No to start z Shella w Sosnowcu obok Mercedesa jak zwykle. Co do godziny to ja bym jednak wolał 10.00, ale jak większość obstawi 9.00 to się przychylę. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
dziadu
Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Dołączył: 30 Sie 2014 Posty: 92 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-10-03, 21:28
|
|
|
A jak tak to git ,musza te asfaltowe szutry łoboczyć |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-03, 21:51
|
|
|
| Pomyślimy... |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
lob2525
Motocykl: dl650
Imię: Darek
Dołączył: 14 Wrz 2014 Posty: 25 Skąd: SPI
|
Wysłany: 2014-10-04, 17:28
|
|
|
To o ktorej ruszamy 10? 9? 8? 7? |
|
|
|
 |
elemeledudek

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wiek: 50 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 1083 Skąd: Sosnowiec/Katowice
|
Wysłany: 2014-10-04, 18:08
|
|
|
| Ja głosuję za 10.00. Będzie cieplej. |
_________________ www.wykrojnikus.pl |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-10-04, 18:09
|
|
|
| Ja proponuję wyruszyć o 9. Zbiórka o 8.50, 10 minut dla spóźnialskich i jadymy. Melek? |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
|
|