Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki
Autor Wiadomość
mkm87 

Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 46
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2014-05-11, 21:49   

Kurde:) widzę że wam dopisało i wczoraj i dziś, a ja cholera wpierw ze swoim moto robiłem a później z kumplem swap silnika:/ aleee... jutro ma być popołudniem pogoda i we wtorek może coś krótkiego?:)
Bo patrząc na przyszły weekend też nie ma rewelacji.
_________________
:)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-11, 22:01   

Pomyśleć dobra rzecz . Może się gdzieś wyskoczy na małą trasę czemu nie.
co do dziś, szału nie było z pogodą ale dało rade polatać :)
 
 
mkm87 

Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 46
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2014-05-11, 22:16   

to zobaczę jak jutro z pracy wrócę i tu napiszę:) bo niestety poniedziałki u mnie różne są...
_________________
:)
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-11, 22:29   

Cześć wszystkim widzę że dzisiejszy wypad nie powiódł się , ale nic dziwnego taka pogoda. To może w sobotę by się zorganizować , Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję.
 
 
 
mkm87 

Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 46
Skąd: SOSNOWIEC
Wysłany: 2014-05-12, 14:31   

Widzę Łukasz, że pogoda dziś nie dopisuje... chyba musimy to odłożyć bo w robocie w Gliwicach u mnie właśnie pada.
_________________
:)
 
 
procek225 


Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 550
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2014-05-12, 15:43   

Spokojny napisał/a:
Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję.

Spokojny Czas mam (tak w granicach rozsądku między 9:00 a 19:00 powiedzmy - rodzina też musi mieć ze mnie jakiś pożytek), ale tak właściwie to wielkiego parcia na tą Mosznę nie mam. Równie dobrze może być Góra św. Anny, a ta trasa co ja zapodałem innym razem. Stawiam jeden warunek ;) nie jedziemy przez centrum Bytomia :P . Te miasto denerwuje mnie swoją infrastrukturą nawet jak autem jadę, a co dopiero na motórze, oglądając się jeszcze co robi reszta grupy. No i tak sobie myślę: wymyślasz trasę to jedziesz na szpicy, na Mosznę i inne ja mogę poprowadzić. Wrzuć mapkę, bo Twój pomysł mi się podoba.
_________________
"Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III.
Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-12, 15:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Spokojny 

Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59
Dołączył: 30 Mar 2014
Posty: 88
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-12, 16:52   

procek225 napisał/a:
Spokojny napisał/a:
Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję.

Spokojny Czas mam (tak w granicach rozsądku między 9:00 a 19:00 powiedzmy - rodzina też musi mieć ze mnie jakiś pożytek), ale tak właściwie to wielkiego parcia na tą Mosznę nie mam. Równie dobrze może być Góra św. Anny, a ta trasa co ja zapodałem innym razem. Stawiam jeden warunek ;) nie jedziemy przez centrum Bytomia :P . Te miasto denerwuje mnie swoją infrastrukturą nawet jak autem jadę, a co dopiero na motórze, oglądając się jeszcze co robi reszta grupy. No i tak sobie myślę: wymyślasz trasę to jedziesz na szpicy, na Mosznę i inne ja mogę poprowadzić. Wrzuć mapkę, bo Twój pomysł mi się podoba.


[ Dodano: 2014-05-12, 16:55 ]
Cześć Tomku trasę wytyczałem na nawigacji to też nie wstawię jej tutaj , ale Bytom miniemy przez TDŚ do Zabrza . Co do powrotu to możemy wracać przez Kuźnię Raciborską , ( albo jak będzie mało czasu) to skracamy trasę i w Kędzierzynie Koźlu odbijamy na Mikołów :)

[ Dodano: 2014-05-12, 16:57 ]
Oczywiście nie ma problemu bym prowadził .
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-12, 17:00   

Mkm87 U nas w S-c już all prawie suche fakt chmurki są ale może nie będzie źle :)

[ Dodano: 2014-05-13, 07:38 ]
Jakieś chęci na polatankę przy resztkach pogody okolo 16 ?

[ Dodano: 2014-05-13, 07:39 ]
Jakieś chęci na polatankę przy resztkach pogody okolo 16 ? Dnia dzisiejszego :)

[ Dodano: 2014-05-13, 17:45 ]
Widze brak chętnych., no trudno a tak ładnie :) samotny jeździec
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
mynton 
aka Los_Kamilos


Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 322
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-13, 19:43   

Ja bym polatał dzisiaj ale dopiero z roboty wróciłem, a jutro i pojutrze jak mam wolne to akurat będzie padać :( .
_________________
Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600
 
 
 
electric 


Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 338
Skąd: SZA///SI
Wysłany: 2014-05-13, 21:03   

Koszyk66 napisał/a:
[ Dodano: 2014-05-13, 17:45 ]
Widze brak chętnych.na

Nie brak chętnych tylko nie było widać Twoich dodanych postów tylko wczorajszy jako ostatni.
 
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-13, 21:24   

No trudno kumam w czym rzecz, szkoda bo to chyba ostatki patrząc na pogodę w tym tygodniu :(
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-13, 21:38   

PANOWIE
jeszcze się polata w tym sezonie....
nie ma co płakać, że kilka dni popada
może i dobrze, grzyby będą rosły :)
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Koszyk66 


Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 174
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-05-13, 21:54   

Może i tak Iro ale na ciężki dzień najlepsze 2 kółka i nie myślisz o niczym :)
_________________
Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj.
 
 
natan 

Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 114
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-05-13, 22:07   

to prawda....
a bez seksu każdy dzień ciężki ;/
_________________
człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-)
 
 
Lora 

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36
Dołączyła: 19 Kwi 2014
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2014-05-13, 22:11   

Tu się zgadzam w 100%, 2 kółka dobre na wszystko :)
natan czyżby moto-grzybobranie w planach
Ostatnio zmieniony przez Lora 2014-05-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/