|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-05-11, 21:49
|
|
|
Kurde:) widzę że wam dopisało i wczoraj i dziś, a ja cholera wpierw ze swoim moto robiłem a później z kumplem swap silnika:/ aleee... jutro ma być popołudniem pogoda i we wtorek może coś krótkiego?:)
Bo patrząc na przyszły weekend też nie ma rewelacji. |
_________________
|
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-11, 22:01
|
|
|
Pomyśleć dobra rzecz . Może się gdzieś wyskoczy na małą trasę czemu nie.
co do dziś, szału nie było z pogodą ale dało rade polatać |
|
|
|
 |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-05-11, 22:16
|
|
|
| to zobaczę jak jutro z pracy wrócę i tu napiszę:) bo niestety poniedziałki u mnie różne są... |
_________________
|
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-11, 22:29
|
|
|
| Cześć wszystkim widzę że dzisiejszy wypad nie powiódł się , ale nic dziwnego taka pogoda. To może w sobotę by się zorganizować , Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję. |
|
|
|
 |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-05-12, 14:31
|
|
|
| Widzę Łukasz, że pogoda dziś nie dopisuje... chyba musimy to odłożyć bo w robocie w Gliwicach u mnie właśnie pada. |
_________________
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-12, 15:43
|
|
|
| Spokojny napisał/a: | | Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję. |
Spokojny Czas mam (tak w granicach rozsądku między 9:00 a 19:00 powiedzmy - rodzina też musi mieć ze mnie jakiś pożytek), ale tak właściwie to wielkiego parcia na tą Mosznę nie mam. Równie dobrze może być Góra św. Anny, a ta trasa co ja zapodałem innym razem. Stawiam jeden warunek nie jedziemy przez centrum Bytomia . Te miasto denerwuje mnie swoją infrastrukturą nawet jak autem jadę, a co dopiero na motórze, oglądając się jeszcze co robi reszta grupy. No i tak sobie myślę: wymyślasz trasę to jedziesz na szpicy, na Mosznę i inne ja mogę poprowadzić. Wrzuć mapkę, bo Twój pomysł mi się podoba. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-12, 15:46, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-12, 16:52
|
|
|
| procek225 napisał/a: | | Spokojny napisał/a: | | Tomek czy Ty masz czas w sobotę by jechać do Mosznej ? Jeżeli nie to ja proponuję wyskoczyć na Górę św Anny powrót przez Kuźnie Raciborską, oczywiście 0 autostrad . Przeliczałem trasę to około 180 km. Przemyślcie propozycję. |
Spokojny Czas mam (tak w granicach rozsądku między 9:00 a 19:00 powiedzmy - rodzina też musi mieć ze mnie jakiś pożytek), ale tak właściwie to wielkiego parcia na tą Mosznę nie mam. Równie dobrze może być Góra św. Anny, a ta trasa co ja zapodałem innym razem. Stawiam jeden warunek nie jedziemy przez centrum Bytomia . Te miasto denerwuje mnie swoją infrastrukturą nawet jak autem jadę, a co dopiero na motórze, oglądając się jeszcze co robi reszta grupy. No i tak sobie myślę: wymyślasz trasę to jedziesz na szpicy, na Mosznę i inne ja mogę poprowadzić. Wrzuć mapkę, bo Twój pomysł mi się podoba. |
[ Dodano: 2014-05-12, 16:55 ]
Cześć Tomku trasę wytyczałem na nawigacji to też nie wstawię jej tutaj , ale Bytom miniemy przez TDŚ do Zabrza . Co do powrotu to możemy wracać przez Kuźnię Raciborską , ( albo jak będzie mało czasu) to skracamy trasę i w Kędzierzynie Koźlu odbijamy na Mikołów
[ Dodano: 2014-05-12, 16:57 ]
Oczywiście nie ma problemu bym prowadził . |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-12, 17:00
|
|
|
Mkm87 U nas w S-c już all prawie suche fakt chmurki są ale może nie będzie źle
[ Dodano: 2014-05-13, 07:38 ]
Jakieś chęci na polatankę przy resztkach pogody okolo 16 ?
[ Dodano: 2014-05-13, 07:39 ]
Jakieś chęci na polatankę przy resztkach pogody okolo 16 ? Dnia dzisiejszego
[ Dodano: 2014-05-13, 17:45 ]
Widze brak chętnych., no trudno a tak ładnie samotny jeździec |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
mynton
aka Los_Kamilos

Motocykl: nie ma i narazie nie będzie
Imię: Kamil
Wiek: 40 Dołączył: 13 Gru 2010 Posty: 322 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-13, 19:43
|
|
|
Ja bym polatał dzisiaj ale dopiero z roboty wróciłem, a jutro i pojutrze jak mam wolne to akurat będzie padać . |
_________________ Yamaha dt50 -> Yamaha xt600 -> Yamaha FZS 600 |
|
|
|
 |
electric

Motocykl: Yamaha Fz1N
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 14 Maj 2012 Posty: 338 Skąd: SZA///SI
|
Wysłany: 2014-05-13, 21:03
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | [ Dodano: 2014-05-13, 17:45 ]
Widze brak chętnych.na |
Nie brak chętnych tylko nie było widać Twoich dodanych postów tylko wczorajszy jako ostatni. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-13, 21:24
|
|
|
No trudno kumam w czym rzecz, szkoda bo to chyba ostatki patrząc na pogodę w tym tygodniu |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-13, 21:38
|
|
|
PANOWIE
jeszcze się polata w tym sezonie....
nie ma co płakać, że kilka dni popada
może i dobrze, grzyby będą rosły |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-13, 21:54
|
|
|
Może i tak Iro ale na ciężki dzień najlepsze 2 kółka i nie myślisz o niczym |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
natan
Motocykl: Yamaha Drag Star
Imię: Ireneusz
Wiek: 46 Dołączył: 20 Mar 2014 Posty: 114 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-13, 22:07
|
|
|
to prawda....
a bez seksu każdy dzień ciężki |
_________________ człowiek jak ryba... psuje się od głowy ;-) |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-13, 22:11
|
|
|
Tu się zgadzam w 100%, 2 kółka dobre na wszystko
natan czyżby moto-grzybobranie w planach |
| Ostatnio zmieniony przez Lora 2014-05-13, 22:11, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|