|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
harmonista

Motocykl: VFR800FI '00
Imię: Rafał
Wiek: 41 Dołączył: 16 Lis 2010 Posty: 115 Skąd: Racibórz
|
Wysłany: 2014-05-06, 11:22
|
|
|
Dojedziesz tylko jest wahadło ale nie ma za wielkich korków |
|
|
|
 |
Lucyfer
Motocykl: Yamaha R6
Imię: Paweł
Wiek: 41 Dołączył: 12 Paź 2013 Posty: 18 Skąd: Gliwice
|
Wysłany: 2014-05-06, 16:19
|
|
|
procek225
Jakby rzeczywiście żabami nie waliło to chętnie bym się przyłączył w okolicach Pyskowic |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-06, 19:41
|
|
|
elemeledudek harmonista, dzięki za cynk. Obczaję na miejscu co zastanę i najwyżej trochę zmodyfykuję trasę - np. cofnę się do Krapkowic i z tamtąd myknę na Głogówek (tamtejszego zamku też jeszcze nie widziałem . ).
Lucyfer, jak już będzie tak daleko to dobrze żebyśmy się zdzwonili i ustalili gdzie się dołączasz dokładnie - Pyskowic nie znam więc będziesz mi musiał wytłumaczyć. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-06, 19:41, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-07, 22:10
|
|
|
Cześć Jeśli dopisze pogoda, weźmiecie pod swoje skrzydła początkującą motocyklistkę? Czy macie takie tempo jazdy, że lepiej się do Was nie podpinać;p |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-07, 23:29
|
|
|
| Witaj Lora procek pewnie będzie prowadził grupę to możesz śmiało się doczepic . Jeździ dojrzałe. Ja po prawie 30latach przerwy jechałem z nimi i to miałem że sobą córkę tak że wiem co piszę . Sam bym z Nimi jechał ale w niedzielę chrześniak ma komunę. Zycze wszystkim udanego wypadu i dobrej pogody, pozdrawiam. |
|
|
|
 |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-05-08, 12:55
|
|
|
| A może coś w sobotę? bo widzę, iż pogoda ma być zdecydowanie lepsza i pewniejsza. A nie ma sensu moknąć:) |
_________________
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 14:19
|
|
|
mkm87, jeśli o mnie chodzi to w sobotę rano muszę skoczyć do Bielska i tam pewnie zabawię do 13 może 14 i to nie wycieczkowo więc lecę sam, ale wracając pewnie pojadę na Chudów na rozpoczęcie sezonu, więc jeśli masz/macie chęć to tam około 16 można się spotkać, wypić Nestea i w jakąś trasę krótszę też się udać np. (albo nigdzie się nie udawać jeśli będzie się tam działo).
Na wycieczkę zostaje mi niedziela i liczę że jednak będzie ok. Póki co prognozy się na ten tydzień nie sprawdzają.
Spokojny, następnym razem poganiamy na kole bo się staro przez Ciebie poczułem
Lora, ja zapraszam, zgubić się nie zgubisz na pewno, jeśli ja prowadzę w grupie nie przekraczam 100km/h bo wszyscy muszą dojechać, więc jeśli tylko Ci pasuje tempo turystyczne to "witaj w klubie" |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Lora
Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Daga
Wiek: 36 Dołączyła: 19 Kwi 2014 Posty: 112 Skąd: Świętochłowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 14:42
|
|
|
| Przy takiej prędkości zgubić się nie zgubię ;p Także jeśli będzie słonko jadę z Wami. |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 14:51
|
|
|
najwyżej się wcurwisz że za wolno i odpłyniesz w siną dal . Wiesz jak to jest, sam nie umiem jedźić, a ludzi za sobą ciągnę... Chociaż stówką w zakręcie jak sety trą o asfalt to w sumie wcale nie jest aż tak wolno mi się wydaje ..... patologia.....
Słuchaj spokojnego - prawdę napisał. Reszta to jak w dr Housie - wszyscy kłamią. |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
| Ostatnio zmieniony przez procek225 2014-05-08, 14:53, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-08, 16:31
|
|
|
Tomek też myślałem żeby o sobocie wspomnieć bo pogoda w niedziele ma być średnia, ale jak masz sprawy to wiadomo. Chętnie wyskoczę w sobotę nawet na Chudów się pokazać a jak w niedziele będzie zacnie to jadę z wami, dobrze znowu spokojnie polatać
A koleżankę zapraszamy miło mieć w gronie Motocyklistkę jak coś zapraszamy w sobotę na Chudów im więcej kilosów nalatasz tym all staje się przyjemniejsze i łatwiejsze |
| Ostatnio zmieniony przez Koszyk66 2014-05-08, 16:37, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Spokojny
Motocykl: Ładny
Imię: Darek
Wiek: 59 Dołączył: 30 Mar 2014 Posty: 88 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 16:45
|
|
|
Cześć Łukasz wiesz może o której w sobotę na Chudowie się zaczyna impreza? pozdrawiam .
[ Dodano: 2014-05-08, 16:47 ]
| procek225 napisał/a: | mkm87, jeśli o mnie chodzi to w sobotę rano muszę skoczyć do Bielska i tam pewnie zabawię do 13 może 14 i to nie wycieczkowo więc lecę sam, ale wracając pewnie pojadę na Chudów na rozpoczęcie sezonu, więc jeśli masz/macie chęć to tam około 16 można się spotkać, wypić Nestea i w jakąś trasę krótszę też się udać np. (albo nigdzie się nie udawać jeśli będzie się tam działo).
Na wycieczkę zostaje mi niedziela i liczę że jednak będzie ok. Póki co prognozy się na ten tydzień nie sprawdzają.
Spokojny, następnym razem poganiamy na kole bo się staro przez Ciebie poczułem
Lora, ja zapraszam, zgubić się nie zgubisz na pewno, jeśli ja prowadzę w grupie nie przekraczam 100km/h bo wszyscy muszą dojechać, więc jeśli tylko Ci pasuje tempo turystyczne to "witaj w klubie" |
Cześć Tomku nie żebym był złośliwy ale następnym razem zabiorę kolegów w moim wieku
Pozdrawiam i do zobaczenia |
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 17:09
|
|
|
| Spokojny napisał/a: |
Cześć Tomku nie żebym był złośliwy ale następnym razem zabiorę kolegów w moim wieku
Pozdrawiam i do zobaczenia |
i fajnie, wez jeszcze jakies laski w swoim wieku.. beda pasowaly do mojego dojrzalego stylu jazdy, a moze nawet jakas bedzie chciala ze mna na plecku pojezdzic. wiesz "taki mlody, przystojny, rozsadny i dojrzale jezdzi " wszystkie moje |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-05-08, 19:50
|
|
|
Heja Darek z tego co widzę na forum to raczej od 14 ale może by Tomek się wypowie jak zna więcej szczegółów |
|
|
|
 |
mkm87
Motocykl: Suzuki RF 900
Imię: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 23 Mar 2013 Posty: 46 Skąd: SOSNOWIEC
|
Wysłany: 2014-05-08, 21:05
|
|
|
| Jutro wieczorem ktoś coś?:) |
_________________
|
|
|
|
 |
procek225

Motocykl: niebieski :)
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 04 Maj 2012 Posty: 550 Skąd: Mysłowice
|
Wysłany: 2014-05-08, 21:15
|
|
|
b]Koszyk66[/b], Spokojny, o sobotnim Chudowie wiem tylko tyle ze jest impreza pod haslem Ropoczecie sezonu. Niestety nie wiem tez co jest szerzej w programie . Ja i tak najwczesniej sie tam na 16 dokulam i nie ukrywam ze milo mi bedzie zobaczyc Wasze znajome twarze i pogadac. A jak nic sie ciekawego nie bedzie dzialo zawsze mozemy wsiasc n a motory i pojechac w inne miejsce.
Zrozumiem tez jak bedziecie woleli skorzystac z pogody i smignac gdzies na caly dzien e . Napiszcie tylko jaka trasa lecieliscie zebym mogl kiedys tez sie nia przejechac jak pomyslow mi braknie |
_________________ "Bóg musi kochać szaleńców. Tak wielu ich stworzył" - Mudżahedin w Rambo III. |
|
|
|
 |
|
|