|
Motocykliści z małym przebiegiem - przejażdżki |
| Autor |
Wiadomość |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-08-13, 02:19
|
|
|
| Z namiotem czy pod dachem ? |
|
|
|
 |
MelRiot
Motocykl: GS 500E
Imię: Agnieszka
Dołączyła: 14 Kwi 2013 Posty: 37 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-13, 07:48
|
|
|
Ja też się piszę:),
Wstępnie pod dachem. |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-13, 17:53
|
|
|
Jakieś szczegóły wypadu co, jak, gdzie itp
[ Dodano: 2014-08-14, 15:33 ]
Leci ktoś dziś na Chudowe spotkanie |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-14, 16:39
|
|
|
| Koszyk66 napisał/a: | [ Dodano: 2014-08-14, 15:33 ]
Leci ktoś dziś na Chudowe spotkanie |
Chętnie, o której i gdzie? |
|
|
|
 |
Lemonchelo
Motocykl: Honda cbf 600
Imię: Mikołaj
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lip 2014 Posty: 43 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2014-08-14, 16:40
|
|
|
i ja sie dołączę |
|
|
|
 |
and.RE

Motocykl: Yamaha FZ6N S2
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Lis 2012 Posty: 104 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-08-14, 16:58
|
|
|
| Jak ktoś chce zrobić małą traskę to 17:30 - 17:40 Orlen na Murckowskiej, lecimy na Orzesze po koleżankę i potem na Chudów. |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-08-15, 08:07
|
|
|
| Jeśli pogoda dopisze i zjadę na czs to się pisze tylko dajcie popołudniu jakieś szczegułowe info gdzie i o której |
|
|
|
 |
Koszyk66

Motocykl: Yamaha R6
Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 06 Kwi 2014 Posty: 174 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 10:16
|
|
|
Ze względu na śliczną pogodę za oknem ktoś gdzieś coś planuje ?
[ Dodano: 2014-08-15, 10:48 ]
Padła propozycja Chechło o 12 na stacji Shell Kresowa Sosnowiec |
_________________ Rób co chcesz,niczego nie żałuj chciałeś, wybrałeś w d... mnie pocałuj. |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 12:52
|
|
|
szkoda że dopiero teraz wstałem - ktoś jeszcze nie wyruszył i ma ochotę na popołudniową przejażdżkę? |
|
|
|
 |
charry3
Motocykl: HORNET
Imię: Wojtek
Dołączył: 19 Cze 2014 Posty: 7 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 13:18
|
|
|
Ja chętnie wybrałbym się dzisiaj na wyciekę,post tez przeczytałem o 12.00 |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 13:22
|
|
|
to wstępnie o 14:30 na BP na zagórzu?
Będę miał jakieś 3h więc raczej jakaś krótka trasa |
|
|
|
 |
charry3
Motocykl: HORNET
Imię: Wojtek
Dołączył: 19 Cze 2014 Posty: 7 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 13:28
|
|
|
| ok,14.30 na BP |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-08-15, 13:47
|
|
|
witam ktoś gdzieś dziś popołudniu
[ Dodano: 2014-08-15, 14:10 ]
morze jakiś western przy piątku ? |
| Ostatnio zmieniony przez oleksir 2014-08-15, 14:06, w całości zmieniany 3 razy |
|
|
|
 |
BluzMaster
Motocykl: YAMAHA FZS 600 FAZER
Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 11 Sie 2013 Posty: 93 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2014-08-15, 14:10
|
|
|
będziemy czekać na BP do 14:40 |
|
|
|
 |
oleksir
Motocykl: YAMAHA ROYAL STAR VENTURE
Imię: Aleksander
Wiek: 57 Dołączył: 01 Lip 2011 Posty: 106 Skąd: Piekary Śląskie
|
Wysłany: 2014-08-15, 14:13
|
|
|
| Bluz gdzie jedziecie ja jeszcze w domu jestem troche w lesie chętnie dołącze ale potrzebuje czasu dopiero z pracy wruciłem |
|
|
|
 |
|
|