Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Latanie w styczniu..
Autor Wiadomość
d1abol 
czerwony dioboł

Motocykl: CBR F4i FS
Imię: Mateusz
Wysłany: 2011-01-12, 08:45   Latanie w styczniu..

Kurde, tak patrze za okno, sniegu coraz mniej, za dnia drogi prawie suche, deszczu troche popadalo wiec i sol zmylo... az mnie rwie zeby wyciagnac sprzeta i troche polatac na wsi, niunia juz od taka dawna sie o to prosi :D
Jeszcze jak wczoraj zobaczylem 2 odwaznych na miescie na swoich rumakach to juz w ogole mnie poskrecalo jadac puszka :D w piatek zapowiadaja w Rybcu nawet 10 stopni.
Moze ktos byl odwazny i zaliczyl w tym tygodniu mala przejazdzke?
Sam jakos troche pekam bo znajac moje szczescie wdupie sie na kawalek oblodzonej drogi i zalicze pieknego szlifa. Z drugiej strony przy dodatniej temperaturze moze byc ciezko o lod...
No nic, jak ktos probowal swoich sil na jednosladzie moze sie podzielic wrazeniami z jazdy, moze sie przekonam :P

YGH 

Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Wysłany: 2011-01-12, 08:51   

Ja już w piątek poczynałem moim nowym nabytkiem :) 7 mil z prędkościami do 100km/h, spodni nie mam jeszcze na motor kupionych i troszku po kulach mi wiało ;) tragedii nie było ale jechałem koło 18 więc na niektórych odcinkach asfalt już był świecący :)

Jak co to w sobotę jestem chętny na pośmiganie :)

MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 10:06   

ja ide do garazu za chwile montowac podgrzewane manetki. zaloze z przodu czache, podlacze lampe, lusterka przykrece i robie runde :D

tlusty 

Motocykl: CB 450 N
Imię: Wojtek
Wysłany: 2011-01-12, 11:03   

tylko zmienię płyn hamulcowy i rundkę po osiedlu zaliczę, bez plastików i kanapy bo się naprawiają :D lepsze to niż dyskutować o pomocy dla kleru... ;)

o ile odpali staruszek...

MadJack
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 11:04   

ja tez bez plastikow bo czekaja na malowanie :) ale zadupek jest :P

manka
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-12, 13:20   

w weekend lub przyszły tydzien planbuje zrobic jakąs rundeczke :D

Patra 

Motocykl: CB 500
Imię: Patra
Wysłany: 2011-01-12, 13:21   

Ja dzisiaj sprawdzę w jakim stanie jest śnieg przed garażem. Mam nadzieję, że go tam już nie będzie. A w przyszłym tygodniu zapowiadali 12 stopni :D To mi się podoba :)

Cortex 

Motocykl: -
Imię: Rrrrr
Wysłany: 2011-01-12, 13:31   

ja leze chory :P moze w przyszlym tyg kto wie, tylko ten snieg w okolicach garazu..

mcperson 

Motocykl: Yamaha FZ6
Imię: Piotrek
Wysłany: 2011-01-12, 13:56   

Pewnie mnie zje...cie ale myślę ,że to nie jest jeszcze pogoda jakikolwiek wyjazd. Asfalt niby czarny a zahamujesz to lecisz jak szmata (puszka). Też mnie kręci wyjechać już lecz wolę uzbroić się w cierpliwość i zdrowiu przeczekać te -+2 miesiące. ;)

emil 

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wysłany: 2011-01-12, 14:42   

dlatego czekamy na pierwszy konkretny deszcz żeby spłukał to gówno z tego niby asfaltu :D

walek809 

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wysłany: 2011-01-12, 14:42   

poczekajcie chociaż aż piasek zgarną z asfaltu hehe ;) szerokości jak by był enduras to bym pośmigał tez

BACA 

Motocykl: Honda CBR 900RR Fireblade SC33
Imię: Rafał
Wysłany: 2011-01-12, 14:51   

A ja Wam powiem tak, jakbym miał stare moto to chyba bym nie wyjeżdżał, ale nowy nabytek jeszcze nie śmigany to pewnie się skuszę ale tylko jak będzie suchutko

A teraz dla przestrogi dla tych co myślą że jest fajnie, w sobotę byliśmy oglądać CBR 900 z 98roku, w sosnowcu, moto super całe w oryginale zadbane, jeździć nie chcieliśmy bo mokro było, ok daliśmy zaliczkę i w niedziele mieliśmy jechać po moto, odjeżdżamy nie minęło 5min gościu dzwoni żebyśmy się wrócili bo on się chciał tylko kawałeczek przejechać bo jeszcze silnik ciepły itd, no i zaliczył szlifa, mówił że ledwo jechał nacisnął przedni hamulec i w momencie leżał, moto porysowane i nie chcieliśmy już takiego.

Tak więc może i na suchym jeszcze będzie w miarę ok, ale na mokrym lepiej uważajcie bo jak widać o ślizg nie trudno

YGH 

Motocykl: CerBeR F3 '96
Imię: Jaco
Wysłany: 2011-01-12, 14:55   

no jak ja w piątek jechałem to też mi 2 razy kółko pitło, no ale wtedy było gorzej niż teraz bo teraz przez dzień nawet widać suchy asfalt. No tylko ten piach faktycznie :/ całe moto upierniczone.

ArturS 

Motocykl: XT600 Téréféré
Imię: Artur
Wysłany: 2011-01-12, 14:58   

Dzisiaj/jutro postaram się poskładać KLEkota do kupy i w sobotę sobie nie odpuszczę :D

ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Wysłany: 2011-01-12, 15:40   

BACA napisał/a:
A ja Wam powiem tak, jakbym miał stare moto to chyba bym nie wyjeżdżał, ale nowy nabytek jeszcze nie śmigany to pewnie się skuszę ale tylko jak będzie suchutko

A teraz dla przestrogi dla tych co myślą że jest fajnie, w sobotę byliśmy oglądać CBR 900 z 98roku, w sosnowcu, moto super całe w oryginale zadbane, jeździć nie chcieliśmy bo mokro było, ok daliśmy zaliczkę i w niedziele mieliśmy jechać po moto, odjeżdżamy nie minęło 5min gościu dzwoni żebyśmy się wrócili bo on się chciał tylko kawałeczek przejechać bo jeszcze silnik ciepły itd, no i zaliczył szlifa, mówił że ledwo jechał nacisnął przedni hamulec i w momencie leżał, moto porysowane i nie chcieliśmy już takiego.

Tak więc może i na suchym jeszcze będzie w miarę ok, ale na mokrym lepiej uważajcie bo jak widać o ślizg nie trudno

ciesz sie ze nie kupiles tego sprzeta - ja bylem go oglądac z kumplami
pieknie wygląda zewnetrznie silnik cyka ale..... no własnie
po przejazdzce moto niezle sciąga - MASAKRA

Odpowiedz do tematu