Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kawasaki Z750
Autor Wiadomość
Stworek 


Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 181
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2013-10-14, 23:18   Kawasaki Z750

Kupiony w piątek wieczorem, jest to mój trzeci motocykl: Suzuki GS500E, Suzuki GSX600F i teraz Kawasaki Z750, 2006Rok. Motocykl był po ślizgu właściciel go naprawił po taniości więc nie wygląda powalająco.
Od strony technicznej bez zarzutów. Czeka mnie przez zimę trochę zabawy z wyglądem ale do moto-mikołajów będzie skończony :)

Odkąd go mam [12.10.2013] zrobione już 600km, i na nic nie narzekam [ no dobra trochę tyłek boli bo twarde siedzenie ]

Zdradzę że po skończeniu prac ma być czarny połysk z dodatkami złotego i wydech obklejony złotym carbonem jeśli uda się taki sprowadzić :)










Gdyby ktoś lubił oglądać fotki ze zlotów to podaję linki do zdjęć z ostatnich dni :)
Poniedziałkowy wypad
Góra Żar i okolice
Wyprawa z BGM
Ostatnio zmieniony przez Stworek 2013-10-14, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michal87sc 
Boski Valentino


Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39
Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 3118
Skąd: 161 JO90NH
Wysłany: 2013-10-15, 05:59   

spoko :P ale najbardziej spoko ta hayabusa :P
_________________
Moje wszystkie moto: http://www.bikepics.com/members/michal87sc/

http://www.michaljeczak.flog.pl

https://www.facebook.com/...54797774?ref=hl
 
 
 
Dariusz 


Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 126
Skąd: SK / SI
Wysłany: 2013-10-15, 06:51   

Gratulacje! Oby się sprawował bo model zacny :)
 
 
 
Kasberg 
Kasberg


Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 738
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2013-10-15, 22:14   

Dobry motorek, mam Z 750S dwa lata, życzę bezproblemowej jazdy :)
_________________
Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych
 
 
mowmidusiu 


Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 648
Skąd: SMI
Wysłany: 2013-10-16, 20:14   

to piykno mosz ta kawa :)
Profil Facebook
 
 
Stworek 


Motocykl: Z750
Imię: Wojtek
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 181
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2013-10-18, 21:48   

A dziękuję :) Obecnie już pokleiłem plastiki i dorobiłem nowe zaczepy, w przyszłym tyg prawdopodobnie wyląduje u lakiernika a ja nadal nie mogę się zdecydować 100% na kolor :(
 
 
mowmidusiu 


Motocykl: Yamaha yzf 600r
Imię: Daria
Dołączyła: 30 Cze 2013
Posty: 648
Skąd: SMI
Wysłany: 2013-10-21, 20:35   

Stworek napisał/a:
w przyszłym tyg prawdopodobnie wyląduje u lakiernika a ja nadal nie mogę się zdecydować 100% na kolor :(



a jakieś pomysły na kolor? :P
Profil Facebook
 
 
Dariusz 


Motocykl: liter kawy
Imię: Dariusz
Wiek: 49
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 126
Skąd: SK / SI
Wysłany: 2013-10-21, 22:41   

zielony, zielono - czarny, zielono biały albo biały :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/