Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
7-9.06 III Jurajski Rajd Motocyklowy JURARALLY 2013
Autor Wiadomość
Jura Rally 


Motocykl: HD Road King
Imię: Dredd
Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: 2013-05-29, 15:37   7-9.06 III Jurajski Rajd Motocyklowy JURARALLY 2013

Jak co roku zapraszamy na Jura Rally !! !! !!

To nie jest typowy zlot to jest rajd i tu się jeździ ;)

Tak na poważnie, propagujemy ruch motocyklowy troszkę w odmienny sposób od typowych zlotów przyjedź i przekonaj się sam !!

Więcej informacji na www.jurarally.pl oraz https://www.facebook...901517/?fref=ts

dodam tylko, że jak zawsze zapewniamy dobrą zabawę :)
i oczywiście
jak zwykle atrakcyjna nagroda za zajęcie pierwszego miejsca!!!
nawigacja GPS NavRoad Auro 2S wraz z AutoMapą Polski
oraz
motocyklowy wodoodporny pokrowiec na nawigację 5,0”
!!
 
 
Guitarka 


Motocykl: plecakuję ;) na Yamaszce XJ 600
Imię: Mirka
Wiek: 45
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-06-04, 19:41   

Fajnie było w zeszłym roku, więc teraz też się wybieramy razem z chłopakiem :)
Kto jeszcze jedzie :> ?? pozdrooo
 
 
DIESEL 
jazda musi być :)


Motocykl: xtz 660 tenere & RN19 chwilowo
Imię: Darek
Wiek: 49
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Siemianowice/Poręba
Wysłany: 2013-06-05, 07:28   

nigdy nie byłem ale chce w tym roku pojechac po raz pierwszy :)
ruszam z Siemianowic może ktos chętny z okolic
_________________
Daro
 
 
 
Guitarka 


Motocykl: plecakuję ;) na Yamaszce XJ 600
Imię: Mirka
Wiek: 45
Dołączyła: 28 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2013-06-07, 16:43   

DIESEL napisał/a:
nigdy nie byłem ale chce w tym roku pojechac po raz pierwszy :)
ruszam z Siemianowic może ktos chętny z okolic


My dziś ruszamy z Gliwic na jurę wiśniową Yamahą XJ 600 około godz 19stej, taką traską:
http://maps.google.pl/map...mra=ls&t=m&z=10

Można by się po drodze spotkać i razem zajechać na miejsce :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/