 |
Forum Śląskich Motocyklistów
|
|
OGŁASZAM POSPOLITE RUSZENIE...DZIEŃ DZIECKA DLA DD |
| Autor |
Wiadomość |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2013-04-23, 12:46 OGŁASZAM POSPOLITE RUSZENIE...DZIEŃ DZIECKA DLA DD
|
|
|
UWAGA!!!
Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu zapraszają!!!
Mamy miesiąc na zorganizowanie pieniędzy na słodycze bądź słodyczy
dla dzieci z Domów Dziecka.....11 Domów Dziecka. Potrzebne są też
też środki czystości i pieluchy oraz kosmetyki dla najmłodszych dzieci.
W tym roku ruszamy do dzieciaków 26 maja i w takiej samej formie jak nasze Motomikołaje odwiedzamy je w ich miejscu pobytu. Czasy trudne ale pokażmy,
że my o nich pamiętamy. Cała wizyta zaczyna się jak zwykle paradą motocyklową startującą o godz. 11.00 spod Spodka w Katowicach a kończącą się pod
Urzędem Miejskim w Sosnowcu ul. Zwycięstwa 20 skąd samochody ze słodyczami
plus kilka motocykli pojedziemy do DD. Bardzo wskazane aby ozdobić motocykle
jakimiś maskotami aby było wesoło i kolorowo.
Link do mapki przejazdu:
http://goo.gl/maps/rKYAQ
Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia, słodycze przekazać w dniu pakowania na poszczególne DD /termin podamy/ dotyczy to też potrzebnych środków czystości i pieluch oraz kosmetyków dla najmłodszych dzieci w sprawie kontaktu podaję mój numer tel. 600 929 410
Konto do wpłat:
Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu
41-214 Sosnowiec ul. Litewska 41/60
88 1160 2202 0000 0001 9940 8619
Regon 242809547
nr KRS 0000393324
NIP 6443499326
[ Dodano: 2013-05-11, 06:44 ]
Zebranie w sprawie Dnia Dziecka oraz spraw związanych z wystawieniem się na Exposilesii na targach odbędzie się o godzinie 17.00 w sobotę 18.05.2013r. w Bikersbooku. |
|
|
|
 |
Abaddon [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-05-20, 10:37
|
|
|
No to impra już za tydzień |
|
|
|
 |
soprano
WIEWIÓRA
Motocykl: virago 535 '96, Yamaha YZF 600R thundercat
Imię: Ewa
Dołączyła: 05 Kwi 2010 Posty: 4852 Skąd: sosnowiec
|
Wysłany: 2013-05-20, 10:42
|
|
|
UWAGA!!!!!!!
Wypisuję ustalenia z sobotniego spotkania dotyczące dnia dziecka w DD:
Pakowanie słodyczy na, które mamy około 2000 zł. oraz środków czystości dla najmłodszych odbędzie się w piątek o godzinie 18.00 w Bikersbooku, czyli dzielimy to co mamy na 10 Domów Dziecka.
W sobotę 25.05.2013r.odwiedzimy dwa Domy Dziecka w Sosnowcu mieszczące się obok siebie czyli najmłodsze dzieci na ul. Szczecińskiej oraz obok starsze dzieci na ul. Piwnika Ponurego. Na ten dzień umawiamy się na godz. 10.00 pod sonowieckim Macdonaldsem na ul. Baczyńskiego obok Kresowej skąd ruszamy do najmłodszych na Szczecińską a około 12.00 przemieszczamy się na Piwnika Ponurego na jakieś dwie godzinki pobawić się z dzieciakami i obdarować tym co mamy.
W niedzielę 26.05.2013r. startujemy o godz. 11.00 paradą spod Spodka w Katowicach, jedziemy pod Urząd Miejski w Sosnowcu skąd tak jak na Motomikołajach samochód plus kilka motocykli jedzie na konkretny Dom Dziecka, i tutaj moja prośba o zgłoszenie się 8 samochodów, które zabiora słodycze. Samochody niestety nie pojadą w paradzie ze względu na temperaturę i stan słodyczy, będą czekały od godz. 12.30 pod Urzędem Miejskim na paradę i ruszą wypuszczone tak jak ostatnio w grudniu.
Ogłaszam, że Dom Dziecka najmłodszych dzieci został już obdarowany wodą mineralną od Firmy Gozdawa i to duuuużą ilością pojedzie jeszcze woda z innej Firmy czekam tylko na potwierdzenie czy już dostali.
NADAL ZBIERAMY KASĘ LUB SŁODYCZE TRZEBA NAM SPORO BO JAK WIDZICIE DZIECIAKÓW JEST BARDZO DUŻO!!!!!!
Jeśli czegoś nie napisałam to proszę pytać.
[ Dodano: 2013-05-23, 09:02 ]
Wklejam adresy Domów Dziecka do których jedziemy:
Sobota:
Sosnowiec-
Dom Dziecka na ul. Szczecińskiej
Dom Dziecka na ul. Piwnika Ponurego
Niedziela:
Sosnowiec-
Dom Dziecka na ul. Suchej
Dom Dziecka na ul. Koszalińskiej
Dąbrowa Górnicza-
Dom Dziecka na ul. Jasnej
Katowice-
Dom Dziecka "STANICA". ul. Plebiscytowa 46 40-041 Katowice.
Dom Dziecka "Zakątek" ul. Brynowska 70 a 40-584 Katowice
TĘCZA Dom Dziecka w Katowicach ul. Rybnicka 1 40-038 KATOWICE (DRUGA PLACÓWKA NA KASZUBSKIEJ 16, ale mają być na jednej
Dom Dziecka Zgromadzenia Siustr Boromeuszek, Katowice ul. Brynicy 14
Dom Dziecka Sióstr Jadwiżanek, Katowice, ul. Leopolda 1-3 |
|
|
|
 |
Damiank
Motocykl: Suzuki SV 650
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 18 Sie 2013 Posty: 17 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2013-08-19, 22:53
|
|
|
| Każdy się może podłączyć do parady ? |
|
|
|
 |
Largo
Laluś - Czaruś

Motocykl: Virusia & Halynka
Imię: Bartek
Dołączył: 09 Paź 2011 Posty: 2081 Skąd: Radzionków
|
Wysłany: 2013-08-20, 10:49
|
|
|
| Damiank, Każdy na jednośladzie, ale na naszą następną pardę będziesz musiał zaczekać do grudnia na MotoMikołaje - ta już była |
_________________ "Speeding. No one thinks big of you"
"Si vis pacem para bellum" |
|
|
|
 |
Damiank
Motocykl: Suzuki SV 650
Imię: Damian
Wiek: 37 Dołączył: 18 Sie 2013 Posty: 17 Skąd: Zabrze
|
Wysłany: 2013-08-20, 18:00
|
|
|
ok to ja się pisze |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
• • • •  |