Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o pomoc w zakupie motocykla Suzuki RV125 VanVan
Autor Wiadomość
GOSIACZEK 

Motocykl: W trakcie kupna
Imię: Małgosia
Wysłany: 2015-05-06, 11:42   Proszę o pomoc w zakupie motocykla Suzuki RV125 VanVan

Witajcie ponownie:)
Z racji kosztów które idą aktualnie na moje zdrowie mam do wydania na maszynę max 6tyś :(
w sumie mam 8 tyś ale około 2 tyś chcę wydać na obiór.
Znalazłam na otomoto Suzi typ którego szukam tylko jest to na Podkarpaciu.
Pytanie do fachowców może ktoś po samych zdjęciach jest w stanie powiedzieć czy warto?
Kolejna sprawa może ma ktoś znajomego w tamtych terenach i byłaby opcja żeby podjechać i sprawdzić to moto?ktoś zna tego gościa czy uczciwy?:)Proszę o pomoc:)
Wzięłam się za szukanie przed zimą i znajomy miał pomóc ale nawalił, teraz ceny poszły strasznie w górę jeśli chodzi o 125cc (nie dziwne) i zaczynam się obawiać że ten sezon mnie ominie:(
Podaje linka może ktoś będzie miał chwilę:)
http://otomoto.pl/oferta/...5-ID3hjuEf.html

pozdrawiam ciepło:)

Baniol 

Motocykl: Honda Varadero XL 125
Imię: Darek
Wysłany: 2015-05-06, 18:05   

Moto ciekawe. Cena wydaje się spoko. Mając 8 tys to masz dobre podejście do zakupu. Zawsze musisz się liczyć, że kilka set złotych pójdzie na nieodnalezione za pierwszym razem poprawki w moto, olej, klocki, filtry itd. Te 2 tys to nie przesadzaj. Wydasz mniej. Ja żonie kupiłem w sumie za 850 zł cały ubiór w 4 bike. Poszukasz na pewno taniej. Ale nie kupuj na odległość. Lepiej podjechać, sprawdzić, pojeździć i ocenić osobiście. I na spokojnie. Czasem warto odpuścić niż wtopić kasę. Trzymam kciuki w znalezieniu swojego moto.

GOSIACZEK 

Wysłany: 2015-05-07, 08:39   Witaj:)

Bardzo dziękuję za słowa otuchy:) NIe jestem w gorącej wodzie kąpana zawsze na spokojnie:)
Widzę że dosiadasz Hondę Varadero:) Miałam kiedyś chrapkę na ta maszynę ale ze względu na niski wzrost a bardziej krótkie nóżki hehe:) byłby problem z dosięgnięciem do ziemi:)Jak sprawuje Ci się ta maszyna?Dalej będę szukać swojej cierpliwie:)Może ma ktoś kontakt z zaufanym gościem który sprowadza?

pozdrowienia:)

Abaddon
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-07, 09:42   

Ten sprzedawca jest chwalony http://www.edmoto.pl/

GOSIACZEK 

Wysłany: 2015-05-07, 10:44   

Dziękuję za info:)

miras1970 

Motocykl: Pszczółka 600
Imię: Mirek
Wysłany: 2015-05-07, 14:29   

Witaj moja rada kup sobie coś nowego z Rometa ,Junaka na Rożdzieńskiego jest sklep firmowy,siądziesz przymierzysz się, jest duży wybór dwa lata gwarancji,jeśli jesteś niska a chcesz coś innego podjedz do Adasia w Gostyniu ja tam kupiłem dwa moto i jest git.

SKURA 

Motocykl: LEGENDY PRL
Imię: ADAM
Wysłany: 2015-05-07, 17:29   

Kolezanko nie sluchaj...kup sobie lepiej suzuki takie jakie chcesz..a nie szukaj zadnych rometów,czy junakow,to sa pizdziki dla 15 latka do szkoly...to chinskie gowno...

Baniol 

Wysłany: 2015-05-07, 17:39   

Jeśli to moto na początek to wybór jest spory. Ceny poszły tylko w górę ale to się uspokoi. Varadero jest doskonała Gosiaczek. Jednak ...... ja mam 178cm i czasem jak stanę na tym naszym cudownym asfalcie, na światłach np na górce, bo koleiny zrobiły TIRy, to też huśtam nogami. Miałem podobny dylemat - używka markowa czy nówka z Rometa, Junaka lub Zipp. Byłem w Poznaniu na targach. Romet, Junak, Zipp, Kymco i Hyosung pokazywały głównie, jak nie tylko, moto 125ccm. Z tych co wymieniłem możesz jeszcze poszukać Hyosunga. Jest na ramie Suzuki GS 500 więc ma gabaryty dorosłego moto. Silnik widlasty V w 125 tak jak Varadero, więc pięknie brzmi i ciągnie. Cenę mają do 5000zł używki z 2003 i młodsze. Naked Hyosung GT 125, ścigacz GT 125R, chopper GV 125 Aquila. Ten to jest jak prawdziwy krążownik. No i waży swoje, więc może za ciężki być dla Ciebie. Zobacz sobie w Googlach fotki i oceń sama. Moim zdaniem co Vka to Vka. Dlatego mam wiaderko :) Służę pomocą jak się na coś zdecydujesz. Ja kupiłem w Pilchowicach. Doskonały gościu i fachowiec. mnie sprowadził z Hiszpanii. Jego moto idą jak świeże bułeczki.
Ostatnio zmieniony przez Baniol 2015-05-07, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  

GOSIACZEK 

Wysłany: 2015-05-07, 18:50   

Dziękuję za wyrażone opinie:) Zdecydowanie odpadają chińskie wynalazki i trzymam się swojego typu:) Baniol jakbyś mógł dać jakieś namiary na Pilchowice? Mają stronę internetową?
Pisałam do ED-MOTO jak na razie zero odzewu :(

pozdrawiam wszystkich i miłego wieczoru:)

Baniol 

Wysłany: 2015-05-07, 20:35   

Jasne. Są ze swoimi ofertami na OTOMOTO. Notuj: PMMOTOR, Pilchowice, ul. Stanicka 32a, tel. 692-745-301 PAWEL i 32 700 76 19 SALON.

michał27sie 

Motocykl: Honda shadow vt 1100 c3 aero
Imię: Michał
Wysłany: 2015-05-07, 21:27   

Kolezanko polecam pilchowice podjepia z tym vanvanem a romety i inne wynalazki omijaj szerokim lukiem pozdrawiam

GOSIACZEK 

Wysłany: 2015-05-08, 05:16   

Dzień dobry wszystkim:)Dziękuje za podanie namiarów:) Zaraz spisuje i jak tylko czas pozwoli ogarnę sprawę:)
pozdrawiam i miłego dzionka:)

[ Dodano: 2015-05-12, 13:08 ]
Witajcie ponownie :)
Ja wciąż szukam mojego VanVan i znalazłam dzisiaj w Krakowie :)
Osobiście mogę tam podjechać dopiero w pon I dlatego pytanie mam czy znajdzie się tu osoba która byłaby w stanie podjechać i ocenić stan tego motocykla? Może ktoś ma znajomego w Krakowie który się zna? Lub ktoś jest z Krakowa? :) Szukam różnych opcji bo uziemiona jestem do pon :(
Pozdrawiam ciepło :)

Baniol 

Wysłany: 2015-05-17, 20:43   

No i jak tam Twój VanVan ? Udało się?

GOSIACZEK 

Wysłany: 2015-05-18, 20:31   

Witam:)
Jeszcze go nie mam, dużo spraw ostatnio ale może uda się w tym tygodniu:)
pozdrawiam:)

Annapik 

Motocykl: BMW F 650 GS
Imię: ANNA
Wysłany: 2015-06-17, 13:50   

Ja też polecam Pilchowice, panowie są profesjonalni, nie zdzierają, na pewno Paweł doradzi coś fajnego, można też przejechać się na próbę, polecam gorąco :)

Odpowiedz do tematu