Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
List do komendanta strazy miejskiej
Autor Wiadomość
OCC Senior 
sorry but without me

Motocykl: to zło
Imię: róży
Wysłany: 2010-11-16, 10:06   List do komendanta strazy miejskiej

dostalem dzis taki tekst w pliku doc wiec przeklejam ;)

Poznań, 29. października 2010 roku

Pan Komendant
Strazy Miejskiej
W Karlinie

Szanowny Panie Komendancie

Korespondencja z Karlina zawsze napełnia me serce radością, bo mam tu wielu Przyjaciół i nie zdarzyło się jeszcze, aby jakakolwiek przesyłka była niemiła. Pozwolę sobie potraktować Wasze pismo, jako sympatyczny żart, bowiem nikt poważny nie ustawiałby fotoradaru na pustej i bezpiecznej drodze za miastem, fotografując samochody od tyłu i jeszcze oczekując za to pieniędzy.

Zdaję sobie sprawę, że w społeczeństwie zanikają rozmaite zawody – kapelusznika, połykacza ognia, kołodzieja … i tym bardziej godną dostrzeżenia jest Wasza dbałość o tradycję. Przywrócenie społeczeństwu dawno zapomnianej postaci zbója przydrożnego, który za miastem, pod lasem grabił podróżnych jest ze wszech miar godne uznania. Podkreślenia wymaga Wasz takt i delikatność – przecież moglibyście dodatkowo gwałcić i wyrywać ludziom złote zęby, a Wy zaledwie robicie zdjęcia fotoradarem „od tyłu” - domyślam się, a nie wiem, czy słusznie, że inspiracją była tu orientacja seksualna pomysłodawcy. To też godny podkreślenia przykład tolerancji w Waszej Instytucji.

Ciekaw jestem, czy Wasza działalność będzie historycznie konsekwentna – historia uczy bowiem, że za zbójowanie czeka zbója kara. Janosika na przykład powieszono za poślednie ziobro, czego Wam oczywiście nie życzę, ale sprawiedliwość niestety rządzi się swoimi prawami i moje życzenia niewiele tu mogą zmienić!

Odpowiadając na Waszą sympatyczną prośbę o podanie danych kierowcy, muszę z żalem odpowiedzieć, że nie wiem. Za kierownicą naszego samochodu siada (oczywiście nie jednocześnie) kilka osób, które zmieniają się podczas jazdy. Nie prowadzimy ewidencji, kto kiedy się przesiadł. Możliwym jest nawet, że za kierownicą zasiadł nasz gość (wizytówka w załączeniu), bo „chciał się przejechać kawałek po polskiej drodze”, ale nie jestem w stanie tego teraz ustalić, bowiem nie znam języka koreańskiego, a tłumaczka odmówiła współpracy (takie babskie fochy).

Reasumując – z przykrością muszę odmówić Waszej prośbie, bardzo dziękuję za pamięć i z niecierpliwością oczekuję kolejnych przesyłek od Państwa.

Z wyrazami należnego uszanowania

Piecol 

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wysłany: 2010-11-16, 16:13   

Hehehe dobre.
Chciałbym przeczytać też odpowiedz zbójów.
Profil Facebook

emil 

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wysłany: 2010-11-16, 16:22   

:D jeśli to prawdziwy tekst, jest zajebisty.

zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-16, 19:52   

viral napisał/a:
Hehehe dobre.

podadzą podstawę prawną i dojebią odsetki

giemul 

Motocykl: najlepszy na forum
Imię: NEO
Wysłany: 2010-11-17, 04:43   

zenoo napisał/a:
viral napisał/a:
Hehehe dobre.

podadzą podstawę prawną i dojebią odsetki

A jak nie zapłacisz ( na co system liczy ) to za 3 lata kwota wszystkich monitów , telefonów , kosztów sądowych , kosztów komorniczych , odsetek karnych , odsetek ustawowych , odsetek podatków od wzbogacenia , odsetek podatku od luksusu , odsetek od dziesięciny na kościół i DOBROWOLNEJ sciepy narodowej na zmarłego TRAGICZNIE brata takiego jednego wielkiego faceta , wyniesie tyle że sie zesrasz z radości jak się dowiesz ile im lecisz hajsu .

Ale najlepsze jest to , że to wcale nie jest śmieszne . :angry

Jo to mom w żici jusz wszysko , DWA RAZY !! Ale tak richtichofenfest !!

prezesartur 

Motocykl: Nie mam. Nie jestem cool.
Imię: Artur
Wysłany: 2010-11-17, 09:28   

A co za wielkiego faceta to brat? Kaliszowi brat zginął? Bo Kalisz to wielki jego jedynie waga towarowa obejmuje bo o innych wielkich facetach to nic nie wiem.

zeno
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-17, 09:51   

prezesartur napisał/a:
.... bo o innych wielkich facetach to nic nie wiem.

Pudzianowski jest wielki. ale ma brata śpiewaka

giemul 

Wysłany: 2010-11-17, 09:53   

Prezes , czytej ze zrozumieniem ! Miałem na myśli tą "inną" wielkość . Wiesz samoloty , zmiana pogody przez radzieckich terrorystów itd.

prezesartur 

Wysłany: 2010-11-17, 10:27   

Giemul ja rozumie tyle, że widocznie reprezentujemy różne poglądy. Która to była ta wielkość bo jedyna wielkość to było wielki huk jak pierdzielnął samolot. Wielce podejrzana sytuacja kiedy na terytorium wielkiego państwa z wielkim hukiem rozbił się wielki samolot pełen wielkich kompromitatorów polski.

giemul 

Wysłany: 2010-11-17, 10:35   

no to już jesteśmy na dobrym tropie . Ja nie dość że nie płaczę po tych szujach to jeszcze chętnie bym kilka podobnych samolotów tam wysłał . Wielkość tego "wielkiego" którego miałem na myśli określa moim zdaniem największą zakałę jak spotkała ten kraj od wielu wielu lat .

ps. Miałem nadzieję ze ty akurat rozumiesz moje durne pisanie .

mg1989sos 
Założyciel

Motocykl: ZZR600
Imię: Michał
Wysłany: 2010-11-17, 10:43   

giemul napisał/a:
Ja nie dość że nie płaczę po tych szujach to jeszcze chętnie bym kilka podobnych samolotów tam wysłał

uważaj co piszesz:D według nowych przepisów ja jako administrator powinienem zgłosić policji takie wypowiedzi :D
Profil Facebook

prezesartur 

Wysłany: 2010-11-17, 10:47   

Z zasady jestem przyzwyczajony do tego, że wielu w Twoim wieku się wyszalało i są już prawi i sprawiedliwi. Na szczęście widzę, że są jeszcze szujami. Z drugiej strony jednego chłopom nie odbierze nikt: sam znam osobiście różnych specjalistów ale żaden im do pięt nie dorasta bo zajebać księżyc to już trzeba naprawdę umieć.

giemul 

Wysłany: 2010-11-17, 11:35   

mg1989sos napisał/a:
... według nowych przepisów ja jako administrator powinienem zgłosić policji takie wypowiedzi ...

ależ Szefie , zapewniam cię że źle mnie zrozumiałeś . Ja pisałem tylko o wielkim misiu którego wkładamy do plastikowego samolociku i puszczamy po pokoju jak się bawimy z moimi córeczkami w lotnisko .

malinka 
wolny strzelec

Motocykl: Kruszunka (GSX-R 600 K3)
Imię: Agnieszka
Wysłany: 2010-11-17, 13:50   

Chopie nie bier tego na poważnie :D ale są różni ludzie co nie znają cię na żartach

Piecol 

Motocykl: Kawasaki Versys
Imię: Tomasz
Wysłany: 2010-11-17, 22:42   

Jak w Korei będziemy się pruć na sąsiada ... i dwa dni później słuch o nim zaginie i całej jego rodzinie ...
Profil Facebook

Odpowiedz do tematu