Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzutem Na Taśmę
Autor Wiadomość
Kuba_Rozpruwacz 

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
  Wysłany: 2010-07-03, 11:05   Rzutem Na Taśmę

Na tym forum brakuje czegoś takiego jak a'la blog na którym można opisać kiedy i gdzie się jedzie aby chętni mogli się dołączyć. W mniejszym sensie ustawki ale przyłączenia się do jakiejś drogi na kilka chwil przed rajzą. Np. ja nigdy nie wiem kiedy będę miał czas, nawet planowanie dnia następnego to spore wyzwanie. Zazwyczaj dowiadują się na 2-3godziny wcześniej że będę miał czas. Stąd właśnie pomysł na nowy wątek.

Każda osoba która nagle się dowie że musi lub chce gdzieś jechać, nie ma kompana lub wolałaby jechać większą ilością sprzętów i nie chce się ustawiać z dużym wyprzedzeniem pisze w tym wątku. Chętne osoby piszą prywatną wiadomość potwierdzającą obecność lub stawiają się na wcześniej opisanym miejscu.

Życzę Udanej łapanki :)

[ Dodano: 2010-07-03, 12:08 ]
Żeby słowo stało się czynem daję pierwszy wpis:

Robię dzisiaj (wyjazd ok.13:00) rundkę kilka km za Racibórz, jadę z Gliwic i później wracam (ok.60km w jedną stronę). Do ok.12:10 proszę o potwierdzenie, a gdyby Ktoś nie zdążył to kilka minut po starcie będę w Knurowie na Statoil-123. Jak mnie rozpoznać... fotoprzywitalnia ;)

elemeledudek 

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wysłany: 2010-07-06, 10:10   

Trochę kiszka. Nie podałeś dokładnego miejsca startu ani nawet numeru kontaktowego. Nie mów, że przed startem siedziałeś przy kompie i sprawdzałeś PW?

Kuba_Rozpruwacz 

Motocykl: SV 650 S
Imię: Jakub
Wysłany: 2010-07-07, 19:19   

elemeledudek napisał/a:
Trochę kiszka. Nie podałeś dokładnego miejsca startu ani nawet numeru kontaktowego. Nie mów, że przed startem siedziałeś przy kompie i sprawdzałeś PW?

Podałem dokładne miejsce startu, miejsce mojego tankowania ... chyba najtańsza stacja w okolicy w dodatku po drodze. Tak jak pisałem sprawdziłem wpis/bądź jego brak/ na forum i PW o określonej godzinie wcześniej podanej. Główny wątek był w moim przywitaniu (co zresztą widać po 2min jakie zostawiłem na zgłoszenie się chętnego), a to jednak był przedruk w celu stworzenia nowego rodzaju wątku który dotyczyłby wszystkich tu obecnych, a zainteresowanych ogłoszeniem "własnego szybkiego naboru". Co do komórki, nie było celu w jej podawaniu bo podczas jazdy nie odbieram ;) dwa że co raz w iNet trafi pozostaje tu zawsze co też nie jest mądrym posunięciem i żeby było śmieszniej zabieram na moto taki telefon który nr jest znany zaledwie 3 osobom aby mi nikt nie przeszkadzał ;) Na służbowym telefonie mam co chwila połączenia więc o relaksie ani o konstruktywnym zmęczeniu nawet nie może być mowy.
Wracając jednak do sedna - biorąc pod uwagę że z Gliwic się około 15minut jedzie do Knurowa w dodatku + tankowanie, nie widziałem ani jednego moto-ridera nawet patrzącego się w kierunku Statoil'a kiedy tam przebywałem, a krótko tam nie byłem bo wyskoczył jakiś problem i babeczka szukała długo rozwiązania a ja w tych czarnych skórach się kisiłem w pełnym Słońcu. ;)

[ Dodano: 2010-07-20, 11:32 ]
Widzę że ten wątek staje się takim moim wątkiem nie tylko założenia albo po prostu nikt nie wychodzi na moto spontanicznie szukając innych riderów.

Jakby był ktoś chętny i by nie padało to od 12 pokręcę się trochę po Gliwicach i ok.12:30 przejadę przez Neste24 na Tarnogórskiej. B)

DZIKU 
DZIKU

Motocykl: HONDA CBR XX
Imię: Tomek
Wysłany: 2011-01-16, 11:50   WYPAD SPONTAN

Zajefajny pomysł. Właśnie dziś za 30 min. wijeżdzam może ktoś się chce przyłączyć. Żory i okolice tel. 506 437 947

Odpowiedz do tematu