Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krótki niedzielny wypad ?
Autor Wiadomość
elemeledudek 

Motocykl: Tiger 800
Imię: Marcin
Wysłany: 2016-04-06, 07:48   

Edek napisał/a:
Siema motocykliści!
Trasy są długie więc zapraszam tylko największych motocyklowych hardkorowców ;)

Edek, tym tekstem toś pojechał hyhy. Pod długą to ewentualnie można podciągnąc tą ostatnią.
Tak czy siak wszystkie fajne i jeśłi terminowo się zgramy to chętnie się podepnę.

Zrzęda -> planujemy że zwiedzanie Pstrąża zajmie nam raczej cały dzień.....o ile w ogóle sie uda. To podobno teren wojskowy więc teoretycznie nie wolno, poza tym wczoraj gdzieś wyczytałem że zdemontowano most dojazdowy. Zobaczymy jak to wygląda na miejscu. W każdym razie na wszelki wypadek przygotuję alternatywne miejscówki do obskoczenia.
Wracamy w niedziele najpewniej nabijają możliwie dużo kilometrów :)

Edek 

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wysłany: 2016-04-06, 08:05   

elemeledudek napisał/a:

Edek, tym tekstem toś pojechał hyhy. Pod długą to ewentualnie można podciągnąc tą ostatnią.
Tak czy siak wszystkie fajne i jeśłi terminowo się zgramy to chętnie się podepnę.

Takie podejście mi się podoba, tym bardziej, że z Sosnowca masz +100 do każdej :D
Trasy zaczynam objeżdżać od następnej niedzieli z ładną pogodą. Będę tu pisał

kijek007 

Motocykl: HONDA VFR 800FI `00
Imię: Łukasz
Wysłany: 2016-04-06, 08:17   

elemeledudek napisał/a:
Edek napisał/a:
Siema motocykliści!
Trasy są długie więc zapraszam tylko największych motocyklowych hardkorowców ;)

Zrzęda -> planujemy że zwiedzanie Pstrąża zajmie nam raczej cały dzień.....o ile w ogóle sie uda. To podobno teren wojskowy więc teoretycznie nie wolno, poza tym wczoraj gdzieś wyczytałem że zdemontowano most dojazdowy. Zobaczymy jak to wygląda na miejscu. W każdym razie na wszelki wypadek przygotuję alternatywne miejscówki do obskoczenia.
Wracamy w niedziele najpewniej nabijają możliwie dużo kilometrów :)

Na kiedy planujecie ten wypad na pstrąze z chęcią się podepnę miałem już tam jechać z dwa razy jedyne opuszczone miasto w Polsce mały Czarnobyl :D ?? ? i to na dwa dni tak ?? ? a może jeden dzień jak by wyjechać 7-8 rano o 12 na miejscu 4 godziny zwiedzania nie styknie ? ja się oczywiście dopasuje ale wydaje mi się ze jedno dniówka z rańca była by alternatywna chyba żeby dwa dni i poszerzyć o Żagań i te okolice objechać tam piękne tereny, oczywiście bez nadmiernej ilości ofroudu emeledudek :P trochę się mogę pobujać na vfr ale bez przesady :D

elemeledudek 

Wysłany: 2016-04-06, 09:14   

Kijku, puki co napewno w trójke lecimy już w piątek (29.04) aby wieczorem być na miejscu. Całą sobotę planujemy puki co na Pstrąże ale jaki pisałem zobaczymy co realnie z tego wyjdzie.

Z tego co czytam to Zrzęda panuje ewentualnie ścigać nas w sobotę z rana więc jeśli ci piątek nie leży to spróbuj z nim połaczyć siły.
Ostatnio zmieniony przez elemeledudek 2016-04-06, 09:14, w całości zmieniany 1 raz  

kijek007 

Wysłany: 2016-04-06, 09:49   

Bądźmy w kontakcie się obaczy ;) w sumie w piątek o 21 będę mógł być już w trasie się zobaczy najwyżej w tą sobotę was złapiemy a nocleg gdzieś w pokojach jak coś ?? ? :P

elemeledudek 

Wysłany: 2016-04-06, 10:01   

Wcześńiej dałem link do agroturystyki.
Zaklepaliśmy 4 miejsca czyli jedno jest w zapasie puki co bo nie wiem co z kolegą Shogunem.
Możecie sobie tam przedzwonić i zaklepać dodatkowe miejsca.

Zrzęda 
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Wysłany: 2016-04-06, 14:56   

Na to Pstrąże to się tak nie napalajcie. To jest teren wojskowy, rejon poligonu. Pozostało tam kilka bloków i magazynów. Z tego co pamiętam to dojazd jest od strony Kozłowa i dojazd raczej jest ale jak z możliwością wjazdu? Nie mam pojęcia. Może w weekend się da. Tam jest zwiedzania na może 2 godziny o ile nie pogoni Was jakaś warta. Obok jest Świętoszów bliźniacze miasto, tyle że tam z racji jednostki wojskowej wszystko jest wyremontowane. No może prawie wszystko.

dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Wysłany: 2016-04-06, 17:23   

Kurde a może jakieś pozytywy cooooooooooooooo :>

kijek007 

Wysłany: 2016-04-06, 20:04   

że wartownik raczej nam nie strzeli w łeb :D tylko pierwsze w nogę hahaha a i pozytywnie to że zazwyczaj dają mandaty wysokości 50 zł ale mogą nawet 500 dowalić :/
Ostatnio zmieniony przez kijek007 2016-04-06, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  

dziadu 

Motocykl: bmw R 1200 GS
Imię: Adam
Wysłany: 2016-04-06, 20:43   

A może wartownika niy ma ,bo co tu pilnować- pozytyw.A mandaty dowajom kredytowe na7dni -tzn zapłaca póżnij to tyż pozytyw :D jak dożyja :D Kurde jo mom chyba tyn zynfciok do połowy pełny ;o

kijek007 

Wysłany: 2016-04-06, 21:38   

Dziadu co to zynfciok ?? ? :D

Plona 

Motocykl: Honda cbf 1000
Wysłany: 2016-04-06, 22:02   

Edek ta ostatnia trasa mogła by być w tą niedziele. Jak Ci to pasuje to można się wybrać.

elemeledudek 

Wysłany: 2016-04-06, 22:28   

kijek007 napisał/a:
Dziadu co to zynfciok ?? ? :D

http://wiadomosci.onet.pl...k-bonclok/qcbbc
Tu mosz łodpowiedź.

Edek 

Motocykl: Honda Hornet '00
Imię: Paweł
Wysłany: 2016-04-06, 22:39   

Plona napisał/a:
Edek ta ostatnia trasa mogła by być w tą niedziele. Jak Ci to pasuje to można się wybrać.

Jak będzie ładna pogoda to jasne. W deszczu nie jadę :P

kijek007 

Wysłany: 2016-04-07, 06:29   

Gliniok :P zaś coś człowiek mądrzejszy :)

Odpowiedz do tematu