Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
26-28.07 RIDERS OF FLAMES KLUB MOTOCYKLOWY STRAŻAKÓW
Autor Wiadomość
strazak1972 

Motocykl: kawasaki zx 11
Imię: Mariusz(struś)
Wiek: 54
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 29
Skąd: tychy
Wysłany: 2013-07-05, 11:49   26-28.07 RIDERS OF FLAMES KLUB MOTOCYKLOWY STRAŻAKÓW

Klub motocyklowy RIDERS OF FLAMES po raz kolejny zaprasza na zlot motocyklowy w Inwałdzie.Zapewniamy miłą zabawę,dobrą muzykę ,świetne jedzenie i niezapomniane wrażenia.Wjazd 30 zeta,.Juz w piatek wystapi MANSON BAND zapraszamy
PIĄTEK:

15:00 – Otwarcie bram zlotu.
16:00 – Wielka integracja przy napojach chłodzących i rozgrzewających.
18:00 – Koncerty: Thereason, Manson Band
Po koncertach dobra zabawa do białego rana


SOBOTA:

7.30- 10:00 Śniadanie i powrót do równowagi
10.30 – Parada Motocyklowa
11.00 – Msza w intencji Motocyklistów w Wadowicach
14:00 – Gry, konkursy i pokazy
18:00 – Koncerty: Soultaker, Overdrive


NIEDZIELA:

Śniadanie

Zapewniamy :

- pole namiotowe,
- strzeżony park maszyn,
- bogaty catering,
- miejsca na ogniska,


Wjazd na zlot:
30 zł. motocyklista (w tym posiłek i niespodzianka.)
10 zł. pasażer
10 zł. z buta (dla okolicznych mieszkańców :])

Motocyklistki wjazd za FRRE

[ Dodano: 2013-07-15, 11:52 ]
deliktana zmiana w sobotę
11:30 parada
12:00 msza

[ Dodano: 2013-07-21, 10:29 ]
bilety mozna rowniez nabyc przeinternet

http://agrokucyk.pl/2-nas...atnosci-on-line
 
 
 
MISIEK:() 

Motocykl: HONDA HORNET 600
Imię: MICHAŁ
Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 42
Skąd: ŁAZISKA GÓRNE
Wysłany: 2013-07-26, 07:29   

Jedzie ktoś z okolic Mikołowa?
Ostatnio zmieniony przez MISIEK:() 2013-07-26, 07:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
luke.d 


Motocykl: Yamaha Maxim-X bobber
Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 187
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-26, 20:02   

jadę w sobotę z Katowic koło 9:00
_________________
http://www.youtube.com/user/lukemotopov

https://www.facebook.com/luke.moto.pov
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/