|
moj pierwszy zakup bandit |
| Autor |
Wiadomość |
jacek bandit
Motocykl: bandit suzuki
Imię: jacek
Wiek: 38 Dołączył: 30 Cze 2014 Posty: 14 Skąd: racibórz
|
Wysłany: 2014-07-23, 20:34 moj pierwszy zakup bandit
|
|
|
| hej moj pierwszy zakup bandit 600s 97 co wy na to jak na razie smiga az milo |
_________________ jacek |
| Ostatnio zmieniony przez jacek bandit 2014-07-23, 20:55, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
taran

Motocykl: B-King i Africa Twin RD04
Imię: Romuald
Wiek: 56 Dołączył: 21 Kwi 2014 Posty: 133 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2014-07-23, 20:54
|
|
|
Wrzuć jakieś fotki.
Ale spoko, na pewno piękny i lata się super.
LwG |
_________________ Król i królowa matka |
| Ostatnio zmieniony przez taran 2014-07-23, 20:54, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
jacek bandit
Motocykl: bandit suzuki
Imię: jacek
Wiek: 38 Dołączył: 30 Cze 2014 Posty: 14 Skąd: racibórz
|
Wysłany: 2014-07-23, 20:56
|
|
|
| wrzucilem udalo sie hhehehe |
_________________ jacek |
|
|
|
 |
Kasberg
Kasberg

Motocykl: Kawasaki Z 750S
Imię: Bogdan
Wiek: 64 Dołączył: 07 Cze 2011 Posty: 738 Skąd: Ruda Śląska
|
Wysłany: 2014-07-24, 13:12
|
|
|
Fajnie się prezentuje |
_________________ Wszystko jest dla ludzi................. ale rozsądnych |
|
|
|
 |
boczek

Motocykl: Prawie czarne VFR
Imię: Rafał
Wiek: 49 Dołączył: 01 Kwi 2013 Posty: 10 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-24, 14:21
|
|
|
Fajny sprzęt, czerwony - będzie szybki |
_________________ Romet Pony-M-1
Jawa 350 De Lux
Honda Hornet 600F 2000 |
|
|
|
 |
Zrzęda
Lord Malkontent

Motocykl: GSX1250FA
Imię: Łukasz
Wiek: 46 Dołączył: 23 Lut 2011 Posty: 443 Skąd: Katowice
|
Wysłany: 2014-07-24, 15:47
|
|
|
| Nieśmiertelny i niezawodny silnik o ile regularnie będziesz wymieniał olej i nie kręcił go wysoko na zimnym silniku. Miałem i miło wspominam... |
_________________ Półśrodki prowadzą do ćwierćrezultatów. |
|
|
|
 |
Michal87sc
Boski Valentino

Motocykl: made in china
Imię: Michał
Wiek: 39 Dołączył: 18 Wrz 2011 Posty: 3118 Skąd: 161 JO90NH
|
|
|
|
 |
jacek bandit
Motocykl: bandit suzuki
Imię: jacek
Wiek: 38 Dołączył: 30 Cze 2014 Posty: 14 Skąd: racibórz
|
Wysłany: 2014-07-24, 19:00
|
|
|
nie bede nic kombinowac jest orginal to nie bede nic przerabiac ale kazdy ma swoje zdanie
jest owiewka idzie sie schowac hehehe |
_________________ jacek |
|
|
|
 |
kirk25

Motocykl: Suzuki GSF 600
Imię: Marcin
Wiek: 41 Dołączył: 02 Lut 2011 Posty: 65 Skąd: Bytom
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie moesz zacza plikw na tym forum Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|