Forum Śląskich Motocyklistów Strona Główna Forum Śląskich Motocyklistów


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
honda 900rr SC28
Autor Wiadomość
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-08-10, 13:19   honda 900rr SC28

nie jest to nowy nabytek ale można powiedzieć ze prawie :)

udało się na urodzinki zrobiłem sobie prezent i ukończyłem moje moto
wczoraj zrobiłem drugą setkę i wszytko pięknie gra , kolejny test będzie w sobotę do zakopca :)

fotka po niżej moto jeszcze bez napędu jak wrócę to sie pochwalę innymi fotami i trochę historii i podpowiedzi dla chcących przerobić sobie motor pod siebie .



aha i dzięki za życzonka ;)
 
 
orzech 

Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 242
Skąd: Strzemieszyce
Wysłany: 2011-08-10, 14:05   

jak dla mnie bomba , gratuluje sprzętu
 
 
ralfązo 

Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 1352
Skąd: Hindenburg
Wysłany: 2011-08-10, 16:42   

dla mnie kapa-szacun za wytrwalos

jedynie jak dlamnie ogon zbyt masywny

masz foty przodu i tylu ?
 
 
Masters 


Motocykl: RR
Imię: Marcin
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 221
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-08-13, 22:50   

stary pomaluj dół ogonu idący od baku rownolegle z siedzeniem do tyłu na czarno. i wtedy bedzie rewelka
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-08-16, 22:01   

tył


przód mam ale bez błotnika więc zapodam jak pstryknę w całości.

fakt zadup dość duży kilka osób mi to powiedziało no cóż każdy am swoje gusta mi taki pasi może coś pozmieniam w przyszłości puki co trzeba śmigać bo sezonu końcówka :)
 
 
BASTEK 
Highway To Hell


Motocykl: Hayabusa
Imię: Sebastian
Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2011-08-21, 09:31   

Zgadzam sie z Przedmówcą "Masters" , pomyśl o tym bo to fajny pomysł ;)
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-08-21, 09:50   

jeżeli chodzi o kolor to docelowo hudro w kolorze biało-czarne moro , ten kolor to tylko przejściówka więc nie ma sensu kombinować . może w zimę budżet pozwoli już pomalować jak trzeba
 
 
emil 


Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3698
Skąd: somalia
Wysłany: 2011-08-21, 10:14   

czyli kupa pracy za ale i przed Tobą ;) fajny sprzęt!
_________________
a nie bede nikogo obrazal..
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-08-21, 11:36   

w planie na tą zimę założyć mono wahacz z vfr-ki jest juz w garażu zmienić zbiorniczki na rizomy też są już , przewody krótsze z hell bo te mam za długie , malowanko może coś z zadupkiem pomyślę ale to chce własnej roboty czyli wyrzeźbić coś według pomysłu własnego , zmienić zegary an elektroniczne , no i chyba na ten sezon zimowy wystarczy
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-08-21, 15:37   

A piec w jakim masz stanie ?
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-08-21, 16:36   

chodzi ładnie w tamtym sezonie robiłem gwint na świecy i od razu uszczelkę pod głowicą , skrzynia też bez zarzutu , w moc na dzień dzisiejszy nie wkładam kasy może kiedyś stage 1 będzie ale to odległa przyszłość
 
 
Kapitan Bomba 


Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 3388
Skąd: Galaktyka Kurvix
Wysłany: 2011-08-22, 10:04   

walek809 napisał/a:
skrzynia też bez zarzutu



Unikat :)
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2011-10-09, 11:40   

ostatnio myślę jak tu wykonać lub pozmieniać zadupek w moim moto przez zimę i coś takiego nasmarowałem co myślicie ? ( najlepiej bym chciał coś w stylu 1os jak diavel ale znaleźć takie coś to graniczy z cudem )
:
jak ktos ma jakies pomysły sugestie podpowiedzi pisać proszę :)


tak na szybko zrobione
1111

2222
 
 
polus 

Motocykl: Honda
Imię: Polo
Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2012-05-18, 15:26   

Pochwal się majster coś więcej ;)
_________________
Można sprzedać żonę, ale nie Bertone ;-)
Ostatnio zmieniony przez polus 2012-05-18, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
walek809 


Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1290
Skąd: wrp
Wysłany: 2012-05-18, 15:51   

puki co to na tym etapie jestem

Ostatnio zmieniony przez walek809 2012-05-18, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Nie moesz ciga zacznikw na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
http://www.mgm-moto.plhttp://www.motoautostrada.plhttp://dawcy-usmiechu.slask.pl/