|
honda 900rr SC28 |
| Autor |
Wiadomość |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-08-10, 13:19 honda 900rr SC28
|
|
|
nie jest to nowy nabytek ale można powiedzieć ze prawie
udało się na urodzinki zrobiłem sobie prezent i ukończyłem moje moto
wczoraj zrobiłem drugą setkę i wszytko pięknie gra , kolejny test będzie w sobotę do zakopca
fotka po niżej moto jeszcze bez napędu jak wrócę to sie pochwalę innymi fotami i trochę historii i podpowiedzi dla chcących przerobić sobie motor pod siebie .
aha i dzięki za życzonka |
|
|
|
 |
orzech
Motocykl: Sprint st 1050
Imię: Tomek
Wiek: 43 Dołączył: 07 Kwi 2010 Posty: 242 Skąd: Strzemieszyce
|
Wysłany: 2011-08-10, 14:05
|
|
|
| jak dla mnie bomba , gratuluje sprzętu |
|
|
|
 |
ralfązo
Motocykl: był 600 i 900
Imię: RALF
Dołączył: 06 Maj 2010 Posty: 1352 Skąd: Hindenburg
|
Wysłany: 2011-08-10, 16:42
|
|
|
dla mnie kapa-szacun za wytrwalos
jedynie jak dlamnie ogon zbyt masywny
masz foty przodu i tylu ? |
|
|
|
 |
Masters

Motocykl: RR
Imię: Marcin
Dołączył: 18 Lis 2010 Posty: 221 Skąd: Chorzów
|
Wysłany: 2011-08-13, 22:50
|
|
|
| stary pomaluj dół ogonu idący od baku rownolegle z siedzeniem do tyłu na czarno. i wtedy bedzie rewelka |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-08-16, 22:01
|
|
|
tył
przód mam ale bez błotnika więc zapodam jak pstryknę w całości.
fakt zadup dość duży kilka osób mi to powiedziało no cóż każdy am swoje gusta mi taki pasi może coś pozmieniam w przyszłości puki co trzeba śmigać bo sezonu końcówka |
|
|
|
 |
BASTEK
Highway To Hell

Motocykl: Hayabusa
Imię: Sebastian
Wiek: 39 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 139 Skąd: Pszczyna
|
Wysłany: 2011-08-21, 09:31
|
|
|
Zgadzam sie z Przedmówcą "Masters" , pomyśl o tym bo to fajny pomysł |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-08-21, 09:50
|
|
|
| jeżeli chodzi o kolor to docelowo hudro w kolorze biało-czarne moro , ten kolor to tylko przejściówka więc nie ma sensu kombinować . może w zimę budżet pozwoli już pomalować jak trzeba |
|
|
|
 |
emil

Motocykl: motocykl
Imię: lucek
Wiek: 112 Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3698 Skąd: somalia
|
Wysłany: 2011-08-21, 10:14
|
|
|
czyli kupa pracy za ale i przed Tobą fajny sprzęt! |
_________________ a nie bede nikogo obrazal.. |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-08-21, 11:36
|
|
|
| w planie na tą zimę założyć mono wahacz z vfr-ki jest juz w garażu zmienić zbiorniczki na rizomy też są już , przewody krótsze z hell bo te mam za długie , malowanko może coś z zadupkiem pomyślę ale to chce własnej roboty czyli wyrzeźbić coś według pomysłu własnego , zmienić zegary an elektroniczne , no i chyba na ten sezon zimowy wystarczy |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-08-21, 15:37
|
|
|
| A piec w jakim masz stanie ? |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-08-21, 16:36
|
|
|
| chodzi ładnie w tamtym sezonie robiłem gwint na świecy i od razu uszczelkę pod głowicą , skrzynia też bez zarzutu , w moc na dzień dzisiejszy nie wkładam kasy może kiedyś stage 1 będzie ale to odległa przyszłość |
|
|
|
 |
Kapitan Bomba

Motocykl: Orzeł 1
Imię: Tytus
Dołączył: 05 Kwi 2010 Posty: 3388 Skąd: Galaktyka Kurvix
|
Wysłany: 2011-08-22, 10:04
|
|
|
| walek809 napisał/a: | | skrzynia też bez zarzutu |
Unikat |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2011-10-09, 11:40
|
|
|
ostatnio myślę jak tu wykonać lub pozmieniać zadupek w moim moto przez zimę i coś takiego nasmarowałem co myślicie ? ( najlepiej bym chciał coś w stylu 1os jak diavel ale znaleźć takie coś to graniczy z cudem )
:
jak ktos ma jakies pomysły sugestie podpowiedzi pisać proszę
tak na szybko zrobione
1111
2222
 |
|
|
|
 |
polus
Motocykl: Honda
Imię: Polo
Dołączył: 04 Lis 2011 Posty: 26 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2012-05-18, 15:26
|
|
|
Pochwal się majster coś więcej |
_________________ Można sprzedać żonę, ale nie Bertone ;-) |
| Ostatnio zmieniony przez polus 2012-05-18, 15:26, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
walek809

Motocykl: streetfighter
Imię: kris
Wiek: 44 Dołączył: 19 Cze 2010 Posty: 1290 Skąd: wrp
|
Wysłany: 2012-05-18, 15:51
|
|
|
puki co to na tym etapie jestem
 |
| Ostatnio zmieniony przez walek809 2012-05-18, 15:52, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|